لمسه کاری در اصفهان

تعمیرات لمسه کاری و رویه کوبی سرویس خواب تمام پارچه و چرم تاج تختخواب دراصفهان. برای تعمیر و لمسه کاری سرویس خواب تاج تخت ،مبلمان و کلیه وسایل چوبی منزل شما با استفاده  ازبهترین استاد کاران حرفه ای در لمسه کاری مبل و سرویس خواب در خدمت شما هستیم.

,عکس مبل, خود را جهت مشاوره از طریق تلگرام واتس اپ ارسال کنید.

شماره تعمیرات مبل در اصفهان

 

تعمیر تاج تخت خواب اصفهان

تعمير تاج تخت و تخت خواب در اصفهان

لمسه کاری ولمسه کوبی اصفهان.

تعمیرات ولمسه کاری تخصصی تاج تخت خواب سرویس خواب تمام پارچه تمام چرم و مبلمان در اصفهان.با تعمیرات سرویس خواب و تاج تخت خود میتوانید هزینه خرید سرویس خواب جدید را پس انداز کنید. تعمیرات مبل الماس در زمینه تعمرات انواع سرویس خواب و تاج تختخواب ساده و لمسه ای فعالیت میکند. هزینه تعمیر تاج تخت خواب حدودا نصف قیمت خرید تاج تخت جدید میشود.

 

 

تعمیر تاج تخت خواب اصفهان

تعميرات تاج تخت در اصفهان

 

خدمات لمسه کاری در اصفهان.

1-تعمیرات تاج تخت تمام پارچه و چرم.

2-تعویض روکش تاج تخت های لمسه کاری شده.

3-تولید انواع تاج تخت تمام پارچه و چرم به سلیقه مشتری.

4-لمسه کاری انواع تاج تختخواب چرمی وپارچه ای.

5-تعمیر سرویس خواب تمام چرم.

6-تعمیرات تخصصی انواع تاج تخت چرم و پارچه.

7-رنگ کاری و تغئیر رنگ تخت خواب های چوبی.

8-رنگ کاری مبلمان ، بوفه ، سرویس خواب ، و صنایع چوبی.

9-لمسه کاری طبق سلیقه مشتری لسه دوزی ولمسه دست.

10-لمسه کاری مبلمان.

لمسه کاری انواع تاج تخت ایرانی وخارجی لمسه دوزی شده و بدون لمسه پذیرفته میشود.

 

لمسه کاری ولمسه کوبی اصفهان

 

خدمات تعمیر سرویس خواب و تاج تخت در اصفهان

تعمیرسرویس خواب و تاج تخت خواب یکی از خدمات ویژه گروه تعمیرات مبل الماس با سالها تجربه در طراحی تولید وتعمیرات انواع مبلمان و مصنوعات چوبی با کادری مجرب و حرفه ای در تعمیرات و نوسازی مبلمان و سرویس خواب در خدمت شما می باشد.نمونه کار تعمیرات سرویس خواب و تاج تخت در کانال تلگرام.ما به شما کمک می کنیم با تعمیر سرویس خواب خود هزینه بالای خرید سرویس خواب جدید را پس انداز نمایید.

,عکس مبل, خود را جهت مشاوره از طریق تلگرام واتس اپ ارسال کنید.

شماره تعمیرات مبل در اصفهان

 

با تعمیرات تخت خواب و تاج تخت هزینه خرید سرویس خواب جدید را پس انداز کنید.

 

لمسه کاری ولمسه کوبی اصفهان

لمسه کاری ولمسه کوبی دراصفهان

لمسه کاری چیست؟

لمسه کاری به شکل خاصی از فرم دادن به پارچه گفته می‌شود که در آن پارچه به صورت برجستگی و فرورفتگی‌های منظمی فرم داده می‌شود. شکل نهایی که پس از حالت دادن روی پارچه مبل حاصل می‌شود معمولا به شکل لوزی است. فرورفتگی‌هایی که در لمسه صورت می‌گیرد معمولا توسط دوختن دکمه ایجاد می‌شوند و معمولا نیز لمسه کاری روی مبل‌های چرمی صورت می‌گیرد. البته این امر به این معنی نیست که از پارچه برای لمسه کاری استفاده نشود و بسیاری از مبل‌های راحتی پارچه‌ای وجود دارند که روی آن‌ها لمسه کاری های با ظرافتی صورت گرفته است.لمسه کاری چیست ؟ لمسه کوبی مبل و کاربرد آن | توکامگ

لمسه دوزی چگونه انجام می‌شود؟

لمسه می‌تواند در قسمت‌های مختلفی از مبلمان یا سرویس خواب صورت بگیرد. این قسمت می‌تواند پشتی یک تخت یا پشتی یک مبل باشد. فرقی نمی‌کند که این کار برای کدام قسمت قرار است صورت بگیرد، زیرا روال کار برای اشکال مختلف به یک صورت دنبال می‌شود. پس از نشانه‌گذاری قسمت‌های مربوط به دکمه لمسه با دریل تمام قسمت‌های که باید به‌صورت تورفته طراحی شوند سوراخ می‌شوند. این کار دوباره بر روی فومی که بر روی فومی که روی چوب چسبانده شده انجام می‌شو و در نهایت پس‌ از اینکه سوراخ شدن چوب و فوم به انجام رسید، پارچه مد نظر را بر روی فوم کشیده می‌شود.

لمسه کاری چه کاربردی دارد؟

لمسه کردن مبل بیشتر در مبلمانی کاربرد دارد که آن‌ها را با نام مبل چسترفیلد می‌شناسیم. ولی در مدل های جدید مبلمان، شاهد لمسه کاری روی مبلمان دیگری نیز هستیم که برای مثال مبل راحتی چسترا یکی از آن‌ها است. از لمسه در برخی از سرویس خواب‌ها نیز استفاد می‌شود. استفاده از لمسه در تختخواب‌ها معمولا به این شکل است که قسمت جلو و پشت تخت که از جنس پارچه و یا چرم است به شکل لمسه کوبی طراحی می‌شود تا زیبایی و جلوه بیشتری داشته باشد.

امروزه از لمسه کاری برای طراحی دکوراسیون‌های خاص نیز استفاده شده و شاهد لمسه کاری در قسمت‌هایی از خانه مانند درب منزل و اداره‌ها و یا برخی از دیوارها نیز برای داشتن دکوراسیون لوکس هستیم.لمسه کاری چیست ؟ لمسه کوبی مبل و کاربرد آن | توکامگ

استفاده از لمسه باعث زیبایی و خاص بودن مبلمان می‌شود و از طرفی نیز با توجه به اینکه برای لمسه کاری بایستی از پارچه و چرم با کیفیت استفاده شود، با خرید این نوع مبلمان می‌توانید از کیفیت محصول خریداری شده نیز اطمینان خاطر داشته باشید. البته همین امر و البته به این خاطر که اکثرا لمسه کاری با دست انجام می‌شود و کاری وقت گیر به حساب می‌آید، قیمت نهایی محصولات لمسه کاری شده نیز نسبتا بالا است.

مراحل لمسه‌کاری

برای ساخت یک لمسه بر روی هر چوب لازم است ابتدا پارچه‌ای در ابعاد چوب مورد نظرتان تهیه کنید. این پارچه از هر جنسی می‌تواند باشد. پارچه‌های ژاکارد، حریر، مخمل و حتی چرم‌های مصنوعی در این پوشش زیاد استفاده می‌شود. همچنین به یک لایه پلی استر یا پشم شیشه رولی در ابعاد پارچه تان نیاز دارید.
ابتدا بر روی چوب یا نئوپان یا هر سطح دیگری که می‌خواهید لمسه را بر روی آن پیاده کنید طرح پستی و بلندی‌های مورد نظرتان را پیاده کنید و نشانه‌هایی برای مرکز برجستگی‌ها و فرورفتگی‌ها ایجاد کنید. با استفاده از دریل، جای نشانه ها را سوراخ نمایید و سپس اسفنج یا لایه فوم را بر روی چوب بچسبانید. روی این فوم یا لایه اسفنج یا پلی استر را با استفاده از دریل روی سوراخ های ایجاد شده از قبل سوراخ نمایید و سپس پارچه راروی آن بکشید. توجه داشته باشید که لایه فوم و اسفنج به حدی باید باشد که پارچه کاملا برجسته شود. اگر قرار است لمسه‌کاری نازکی داشته باشید فقط لازم است از فوم های باریک استفاده نمایید اما برای پشتی مبل‌ها و سطوح دیگر بهتر است از یک لایه فوم و یک لایه اسفنج با هم استفاده کنید تا سطج کار حجیم تر شود. پس از کشیدن پارچه بر روی فوم و اسفنج حال زمان دکمه زنی است. شما می‌توانید پارچه ها را به شکل لوزی فرم دهید و قسمت‌های سوراخ شده را با دکمه به داخل بکشید تا فرورفتگی های تزیینی به وجود آید. در انتها کناره های کار را با استفاده از منگنه به پشت کار بچسبانید. از این روش برای ترمیم پشتی‌های مبلمان استفاده می شود.
اگر لمسه‌کاری مبلمان شما آسیب دیده است بهتر است آن را به افراد متخصص بسپرید تا بتوانند لمسه‌کاری را به بهترین شکل ترمیم نمایند.
توجه داشته باشید که انجام لمسه‌کاری به گونه ایست که قابل تغییر نخواهد بود در نتیجه طرح و شکل آن برای همیشه باقی می‌ماند و قابلیت شستشو و تغییر رانگ را نخواهد داشت.

مزایای لمسه‌کاری

ایجاد دکوراسیون زیبا و جذاب
نرم و انعطاف پذیر برای تکیه دادن
مناسب استفاده در دیوار، درب و مبلمان
با توجه به جنس روکش دارای قابلیت شستشو
عاملی برای عایق صدا و جلوگیری از رفلکس آن

برچسب ها:
لمسه کاری ولمسه کوبی اصفهان,لمسه کاری اصفهان,لمسه کاری دراصفهان,لمسه کاری درب اصفهان,لمسه کوبی دراصفهان,لمسه کاری چیست,لمسه کاری درب قیمت,لمسه کاری درخانه,لمسه کاری مبل اصفهان,لمسه کاری روی مبل,اموزش لمسه کاری مبل,اموزش لمسه کاری مبل استیل,اموزش لمسه کاری,تعمیر تاج تخت لمسه دوزی شده,تعمیر انواع تاج تخت در اصفهان,تعمیر کله تخت,تعمیرات کله تخت,لمسه کوبی اصفهان