تعمیر مبل چستر در اصفهان

مبل چستر زیبای شما نیاز به تعمیرات دارد. تعمیر مبل چستر باید به کسی سپرده شود که متخصص لمسه دوزی باشد. تا بتواند روکش مبل چستر را مثل روز اول با لمسه کاری زیبا و تمیز تحویل دهد. مبل ایران رفاه متخصص تولید تعمیرات و تعویض روکش و لمسه کاری مبلمان چستر فیلد ایرانی و خارجی,مبل چستر یک مبل سلطنتی زیبا باید حرفه ای تعمیر شود. تا به شکوه روز اول خود باز گردد.

,عکس مبل, خود را جهت مشاوره از طریق تلگرام واتس اپ ارسال کنید.

شماره تعمیرات مبل در اصفهان

 

تعمیر مبل چستر دراصفهان

سطح کیفیت خدمات ما

تحویل به موقع مبلمان.

ارائه خدمات تعمیر مبل در اسرع وقت.

سعی در جهت احقاق حقوق مشتری است.

تعمیرات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب.

استفاده از بهترین متریال چرم ها و پارچه های مبل.

 

خدمات ,تعمیر مبلمان چستر دراصفهان,

1-تعمیرات مبل چستر فیلد.

2-تعمیر انواع مبلمان چستر لمسه دست و لمسه دوزی.

3-تعمیر مبل چستر چرم و پارچه.

4-تعمیر مبلمان لمسه ای.

5-تعمیر جلومبلی های لمسه دوزی شده.

6-تعمیر انواع تاج تخت و پاتختی لمسه دوزی شده.

7-تعمیرات تخصصی انواع مبلمان چسترایرانی وخارجی.

8-تعمیرات صندلی ناهار خوری چستر.

9-تعویض روکش مبل چستر.

10-تعمیرات انواع مبلمان لمسه ای و چستر پذیرفته میشود.

 

تعمیر مبل چستر دراصفهان

تعمير مبلمان چستر دراصفهان

 

,عکس مبل, خود را جهت مشاوره از طریق تلگرام واتس اپ ارسال کنید.

شماره تعمیرات مبل در اصفهان

متخصص تعمیر مبل چستر درخدمت شماست.

 

تعمیر مبل چستر دراصفهان

تعمير مبل چستر دراصفهان

مبل چستر چیست؟

مبلمان چستر به مبلمانی گفته میشود که از لمسه زیادی در این مبلمان به کار رفته است معمولا این نوع مبلمان لسمه در پشت کار و کف کار زده میشود لمسه همان فرو رفتگی داخل پارچه است معمولا لمسه کاری مبلمان راحتی زیبایی خاصی به مبلمان میدهد و مبلمان را از خیلی سادگی بیرون می آورد این البته به یاد داشته باشید لمسه کاری باید با دقت خیلی بالا زده شود که ظرافت مبلمان حفظ شود.

مبلمان چستر فضای نشیمن خانه شما را دوست داشتنی و صمیمی میکند, این مبلمان های راحتی به دلیل ظاهر جذابی که دارند طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. دکمه کاری های روی مبلمان چستر زیبایی آن را چندین برابر کرده است, اگر از بین سبک های مختلف مبلمان سلطنتی, اسپرت چستر و… نمیدانید کدام را باید انتخاب کنید بهتر است از مدل مبل های چستر دیدن کنید شاید این سبک مبلمان مورد پسندتان واقع شد و انتخاب را برایتان آسان تر کرد.

مبلمان چستر فیلد

مبلمان چستر فیلد تنها بخشی از اسباب اثاثیه خانه نیست بلکه بخشی از تاریخ است. بنا به گفته دیکشنری آکسفورد انگلیش واژه چستر فیلد که امروز در انگلیس و دیگر کشورها استفاده می شود. به سال ۱۸۰۰ می گردد. مبلمان چستر فیلد نوعی کاناپه چرمی را توصیف می کند.

سازنده مبل چستر فیلد

تاریخ مبلمان بر این باور است که ماموریت ساخت کاناپه ای به فیلیپ استنهوپ، لورد چهارم چستر فیلد (۱۳۷۷-۱۶۹۴) داده شد. این کاناپه دارای ارتفاع کم، پشتی مبل یک دست، لبه های گرد و با چرم دکمه دار طراحی شده بود.
هدف از ساخت مبل چستر فیلد هدف از طراحی و ساخت چنین مبلی ایجاد مبلی برای اشرافیان و نجیب زادگان بود. که به راحتی روی آن بنشینند و نگران چروک شدن لباس های خود نباشند.
ویژگی های مبل چستر فیلد

تعریف این مبل در دیکشنری آکسفورد به این صورت است : مبلی با دسته و پشتی پهن، دارای ارتفاع کم که به سمت عقب متمایل شده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر در مبل چستر فیلد همان لمسه کوبی آن است. یعنی تمام پشتی ها و دسته ها نیز با دکمه طراحی شده اند. ژن کلاسیک این مبلمان از جنس چرم بوده است. اما امروزه این سبک مبل را در انواع پارچه های متنوع می توان پیدا کرد. مورد مصرف مبلمان چستر فیلد مبل های چستر از دیر باز به عنوان مبلمان سلطنتی و اشرافی استفاده می شده است. اما در حال حاضر این مبلمان در رده مبلمان راحتی هم نیز قرار می گیرد.استایل در عصر ویکتوریا دارای بیشترین اهمیت بود. و به همین دلیل با توجه به استایل و طراحی خاصی که داشت در دربار از آن استفاده می شد. اما امروزه مبل چستر دیگر مختص به قشر خاصی از جامعه نیست. بلکه به صورت گسترده و در انواع استایل ها در بازار عرضه می گردد. می توانید از یک مبل چستر به عنوان نقطه کانونی خانه خود استفاده کنید. به همین دلیل بهتر است این مبل را در مرکز اتاق نشیمن قرار داده. و از رنگ های جسورانه ای مانند قرمز، زرشکی، آبی نفتی و … استفاده کنید. برای ایجاد فضای گرم و هم زمان باشکوه بهتر است از وسیله چوبی دیگری در کنار مبل چستر استفاده کنید. مثلا پشت و یا کنار مبل خود می توانید یک کتابخونه چوبی قرار دهید.
مبل چستر در سبک کلاسیک و مدرن

انواع کلاسیک این مبل دارای لبه های گرد و برگشته با جنس چرم است. اما اگر دکوراسیونی مدرن دارید بهتر است از انواع لبه صاف، ساده و مستطیلی استفاده کنید. طراحی مدرن سبک چستر فیلد دارای خطوط صاف و مستقیم است. که علاوه بر مدرن بودن جلوه ای لوکس و تجملی نیز به خانه شما اضافه می کند. به همین دلیل مبلمان چستر مدرن دارای پشتی و دسته های صاف است. ظاهر رسمی این مبل شاید این ذهنیت را ایجاد کند که نمی توانید از آن در هر سالنی استفاده کنید. اما این مبل در تمام دکوراسیون های کلاسیک و مدرن به راحتی قابل استفاده است. و به نوعی با تمامی سبک ها هماهنگ است. جالب است بدانید که حتی انتخاب یک مبل چستر فیلد بهترین انتخاب ممکن برای سبک روستیک است.

برچسب ها:
,تعمیرات مبل چستر دراصفهان,تعمیر مبل چستر,تعمیر مبلمان چستر دراصفهان,تعویض روکش مبل چستر دراصفهان,تعویض رویه مبل چستر دراصفهان,تعمیر مبل چستر چرم دراصفهان,تعمیر مبل چستر انگلیسی دراصفهان,تعمیر مبل چستر پارچه ای دراصفهان,تعمیر مبل چستر فیلد دراصفهان,تعمیرات مبل ارزان دراصفهان,تعمیر مبلمان کوئین چستر دراصفهان,متخصص تعمیرات مبل چستر دراصفهان,