مبل لاولی بد چیست؟

مبل لاولی بد چیست؟ روش استفاده از لاولی بد؟

مبل لاولی بد چیست؟ مبل زناشویی ,مبل جنسی, مبل تانترا, مبل ریلکسیشن, مبل لاولی بِد همان مبل تانترا است که برای اولین بار در امریکا طراحی و ساخته شد. این مبل مطابق با اصول ارگونومی جهت استراحت و رفع خستگی ناشی از کار و فعالیت روزانه و همچنین ایجاد فضایی متفاوت و ارتقاء روابط زناشویی طراحی شده است.
مبل لاولی بد برای انجام بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی طراحی شده تا با ایجاد تنوع و لذت بیشتر در روابط جنسی، موجب افزایش رضایت مندی جنسی زن و مرد و کیفیت زندگی آنها شود.
مبل ” لاولی بد ” بصورت کاملا” سفارشی با روکش هایی از جنس چرم یا پارچه با رنگ دلخواه مشتری ساخته می شود. بدنه مبل لاولی بد از جنس چوب است و دارای تشک نرم و استاندارد، روکش کاملا” یکدست و یکپارچه با دوخت بیس بالی می باشد.
وزن کم و قابلیت جابجایی آسان این مبل، این امکان را فراهم می کند که در محیط های مختلف نظیر اتاق خواب و نشیمن، تراس و استخر از آن استفاده کرد.

نوع محصول : مبل پوزیشن زناشویی
طول : 185 سانتی متر
ارتفاع : 75 سانتی متر
جنس رویه : چرم ترک، پارچه نانو ترک،چرم ایرانی،پارچه ایرانی
رنگ : قابل انتخاب توسط مشتری
جنسیت : عمومی
موارد مصرف : ریلکسیشن،روابط زناشویی
ساخت : ایران بومی وطنی
تعداد : 1 عدد
لوازم همراه : 1 عدد بالشتک

3222

مبل زناشویی لاولی بد ، صندلی راحتی و جنسی

پوزیشن های جالب روابط زناشویی و عاطفی
این مبل بسیار زیبا و جذاب برای اولین بار در امریکا و براساس پوزیشن های کتاب کاماسوترا ساخته شد. مبل کاماسوترا بصورت کاملا ارگونومی و مطابق با بدن انسان طراحی شده تا شرایط فیزیکی مناسب برای انجام 55 پوزیشن متنوع و لذت بخش رابطه جنسی را در نهایت راحتی برای زوج ها فراهم کند.

کاماسوترا یکی مهم ترین کتاب هایی است که درباره پوزیشن های رابطه زناشویی، مراحل عشق بازی و کسب لذت بیشتر در رابطه جنسی نوشته شده است. این کتاب درباره چگونگی انجام پوزیشن های مختلف توضیح می دهد و براین موضوع تاکید می کند که عشق بازی و رابطه جنسی چه تاثیراتی بر روح و جسم انسان دارد.

صندلی تانترا و لاولی بد یک طرح صندلی و مبل زیبا است که برای بهبود و ساده کردن پوزیشن های جنسی پیشرفته و کاماسوترا ساخته شده است. مبل کاماسوترا دارای طرح های متفاوتی است و با نام هایی مثل مبل تانترا، س.ک.س چییر، صندلی ماساژ، مبل ریلکسی در کشورهای مختلف شناخته می شود. فروشگاه زنونه مردونه در سال 1390 پس از بررسی طرح های مختلف مبل کاماسوترا، بهترین طرح آنرا که علاوه انجام پوزیشن های مختلف رابطه جنسی برای ریلکسیشن و رفع خستگی هم قابل استفاده است را با نام مبل لاولی بد به بازار ایران معرفی کرد.

به طور ساده، صندلی س.ک.س تانترا تجربه ی عشق بازی را برای زوجین در اینده متحول می کند. چه جوان باشید، زوجین تازه ازدواج کرده ی ماجراجو که به تازگی مسیر خود را اغاز کرده اید، چه مسن باشید، زوجین با تجربه ای که به دنبال بازگشت شور و هیجان خود هستید، صندلی تانترا بدن شما را پرورش می دهد و به طور عمیق جنبه های صمیمیت و روحی روابط شما را بسط می دهد. این صندلی زیبای کاماسوترا به صورت ارگونومیکی طراحی شده تا تنوع گسترده ای از پوزیشن های جدید و هیجان انگیز جنسی به صورتی اسان را فراهم کند.

مبل لاولی بد بصورت کاملا” سفارشی با روکش هایی از جنس چرم یا پارچه با رنگ دلخواه مشتری ساخته می شود. بدنه مبل لاولی بد از جنس چوب است و دارای تشک نرم و استاندارد، روکش کاملا” یکدست و یکپارچه با دوخت بیس بالی می باشد. شکل ظاهری بسیار زیبا و وزن کم مبل لاولی بد این امکان را فراهم می کند تا در فضاهای مختلف مثل اتاق خواب، سالن نشیمن، کنار استخر و تراس از آن استفاده کرد.

مبل زناشویی تانترا اولین و بهترین صندلی کاماسوترای جهان
صندلی تانترا اولین و بهترین صندلی کاماسوترا است که یک سیستم قوسی دوگانه ثبت شده ایجاد می کند که همسان با منحنی طبیعی شکل بدن انسان می باشد. بعد از طرح صندلی منحصربفرد، از ارتفاع صندلی گرفته تا پهنا صندلی و از همه مهمتر زوایای قوس ها، طوری طراحی شده اند تا تجربه ی عشق بازی را به حداکثر برسانند.

صندلی زناشویی لاولی بد (تانترا) دقیقا چطور کار می کند؟
با طراحی قوس دوگانه، مبل زناشویی لاولی بد (تانترا) به ارامی زاویه های لگنی شما را در حین عشق بازی تغییر می دهد و پشتیبانی خوبی را برای بدن شما حین رابطه ایجاد میکند. هنگامی که شما بدن خود را برای تجربه ی پوزیشن های س.ک.سی پیشرفته ی کاماسوترا به صورت راحت و سیال ازاد می کنید امکانات عشق بازی بینهایت می شود .

در اینجا چند مزیت قطعی که شما در حین استفاده از مبل زناشویی لاولی بد(تانترا) تجربه می کنید را بیان می کنیم:
– احساسات لذت بخش تر به دلیل تغییر اسان زاویه ی لگنی
– دفعات بیشتر ارگاسم
– ارگاسم های شدیدتر
– میزان راحتی و آسانی
– کنترل شگفت انگیز و استثنایی عمق و زاویه ی دخول

مبل زناشویی لاولی بد(تانترا) برای زوجین با تمامی اشکال و اندازه ها مناسب است. اگر شما زوجی جوان و ماجراجو هستید، شما فرصت پوزیشن های جدید و هیجان انگیزی که در ان می توانید شرکت کنید، خواهید شد. اگر زوجی با تجربه تر و مسن تر با محدودیت هایی در تحرک هستید، به شدت راحتی و حمایتی که صندلی تاتنرا فراهم می کند را حس خواهید کرد. ما بر این باوریم که اهمیتی ندارد که در کجای مسیر خود قرار دارید، صندلی تانترا نه تنها جنبه های صمیمیت رابطه ی شما را بازخواهد گرداند، بلکه شما را تشویق می کند که با یگدیگر با دفعات بیشتری مشغول شوید. از نظر علمی ثابت شده است که بهزیستی جنسی نیروی حیاتی و شادی را افزایش می دهد.

ما مبل س.ک.س.ی لاولی بد را به صورت دستی با بهترین مواد دوستدار محیط زیست در ایران می سازیم. چرم نرم و انعطاف پذیر ان نه تنها احساسی شگفت انگیز بر روی پوست شما ایجاد می کند، بلکه ظاهر زیبای ان برای مدت طولانی باقی می ماند. چرم ان ضد لک و ضد میکروب است که تجربه ی شما را برای هر نفر و در هر زمانی سالم و خوش ایند نگه می دارد.

ما به اثر و کار خود مفتخریم و مهمتر انکه، این افتخار را داریم که فرصت بزرگی داریم تا شما را خوشحال کنیم. ما از 100 درصد رتبه ی رضایت مندی مشتریان در طول 8 سال تجارت افتخار امیز بهره مندیم.

مبل زناشویی لاولی بد(تانترا) طوری ساخته شده است تا عمری طولانی داشته باشد. هر صندلی تانترا دقیقا با بهترین مواد خام و بالاترین کیفیت حرفه ای درایران ساخته می شود. ما صددرصد از محصول خود حمایت می کنیم و خدمات مشتریان ما بالاتری موفقیت شرکت ما می باشد.

طراحی صندلی تانترا
طراحی اصلی و همراه با سیستم قوسی دوگانه
طراحی صندلی تانترا اولین و اصلی ترین طرح مبلمان است که یک سیستم قوسی دوگانه ثبت شده ایجاد می کند که همسان با منحنی طبیعی شکل بدن انسان می باشد. بعد از این طرح صندلی منحصربفرد، از ارتفاع صندلی گرفته تا پهنا صندلی کاماسوترا و از همه مهمتر زوایای قوس ها، طوری طراحی شده اند تا تجربه ی عشق بازی را به حداکثر برسانند.

ویژگی های طراحی مبل لاولی بد مدل لیندا

1) قوس بلند مبل لاولی بد مدل لیندا پشتیبان بسیار خوبی برای گردن و پشت زن و مرد در حین رابطه جنسی است و زاویه مناسب و درستی بین لگن، ستون فقرات، کمر و گردن ایجاد می کند. این قوس به تغییر زاویه لگن زن و مرد کمک می کند و برای تحریک دهانی (Oral Position) و پوزیشن های ایستاده بسیار مناسب است.
2) بخش میانی مبل لاولی بد مدل لیندا، مهمترین قسمت طراحی است. این قوس زاویه های لگنی زن و مرد را به آسانی تغییر می دهد و طوری طراحی شده تا بتوان پوزیشن هایی که زن روی مرد قرار می گیرد (Female on Top) و پوزیشن های دهانی (Oral Position) را بسادگی انجام داد. در پوزیشن هایی که زن روی مرد قرار می گیرد استخوان عانه مرد با کلیتوریس زن برخورد کرده و باعث افزایش لذت و تجربه ارگاسم در زن می شود. توجه داشته باشید که 70% از زنان بدون تحریک کلیتوریس نمی توانند ارگاسم را تجربه کنند و بهمین خاطر این پوزیشن پرطرفدارترین حالت در بین زنان می باشد.
3) قوس کوتاه مبل لاولی بد مدل لیندا با دقت خاص و به طور ویژه برای تحریک دهانی (Oral Position) و کنترل دخول، دخول بیشتر و عمیق طراحی شده است.

تاثیر مبل لاولی بد بر روابط جنسی

بهبود و افزایش رضایت جنسی زوجین.
ایجاد تنوع در پوزیشن های رابطه جنسی.
مناسب برای رابطه جنسی در دوران بارداری.
تحریک پذیری کلیتوریس و ارگاسم در حالت های مختلف.
کنترل عمق و زاویه دخول بواسطه تغییر زاویه لگن زن و مرد.
پیشگیری از فشارهای وارده به کمر، ستون فقرات، لگن و زانوها.
سهولت در انجام پوزیشن های زن بر روی مرد (female on top)

قوس پایینی متنوع ترین ناحیه ی طراحی است که و به طور ویژه برای پوزیشن سکس دهانی یا فشار عمیق و قوی در حین مقاربت و امیزش است.

حدفاصل مرکزی مهمترین وجه طراحی است. این ناحیه زاویه های لگنی هر دو فرد را به اسانی و با دقت تغییر می دهد. هر زاویه به دقت مطالعه و به طراحی اعمال شده است که منتج به صدها پوزیشن راحت و منحصربفرد می شود.
ما از بهترین چرم تولید شده در جهان استفاده می کنیم. این چرم ضد لک است و به طور استثنایی برروی پوست نرم است و ضد میکروب می باشد. فقط با اب و صابون یا هر محلول مرود نظر خود ان را تمیز کنید. چرم ان کم رنگ نمی شود و یا کشیده نمی شود و به مدت طولانی ظاهر نو و جدید خود را حفظ می کند.

دوخت بیس بالی برای برجسته کردن انحنا استفاده شده است. نه تنها این دوخت یک قوت طراحی زیبا را بیان می کند، بلکه یک خط اتصال به شدت قوی ایجاد می کند که برای همیشه باقی خواهد ماند.
قوس بالایی ان سیستم حامی شگفت انگیزی برای گردن و پشت شما در حین عشق بازی فراهم می کند. این قوس برای تغییر زاویه های لگنی در حین س.ک.س دهانی بسیار مفید است.

ما از بهترین فوم های چگالی بالا برای تولید یک سیستم حامی استثنایی برای هر دو نفر استفاده می کنیم. چگالی و ثبات و استحکام فوم برای بیشینه کردن ایده های طراحی ضروری است.

تعداد کمی از نمونه مبل های ارسالی به مشتریان عزیزمون (برای مشاهده بزرگتر روی تصویر کلیک کنید)

tantra-comfort-lovelybed-مبل راجتی و جنسی و زناشویی لاولی بد
نمایی 3 بعدی از صندلی تانترا

پرسش و پاسخ

در اینجا به تعدادی از سوالات مهم خریداران پاسخ داده شده است . در صورت وجود سوالات دیگر با ما تماس بگیرید .

آیا می توانم از محصولات بازدید کنم؟
آیا می توانم از محصولات بازدید کنم؟
چگونه می توانم با مشاورین شما ارتباط برقرار کرده و از قیمت مدل ها مطلع شوم؟
چگونه می توانم یکی از محصولات شما را خریداری کنم؟
مبلغ سفارش چگونه دریافت می شود؟
آیا می توانم پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، انصراف داده و یا سفارشم را عوض کنم؟
از تاریخ سفارش کالا تا تحویل محصول به مشتری چه مدت زمان به طول می انجامد؟
هزینه حمل و ارسال کالا چگونه محاسبه می شود؟
گارانتی مرجوعی

شما می توانید در صورت عدم رضایت از محصول بدون هیچ قید و شرطی،فقط با ارسال بسته و فاکتور مبلغ خود را بصورت کامل از فروشگاه اینترنتی زنونه مردونه دریافت نمایید.
ارسال محرمانه

هر نقطه از کشور عزیزمان ایران که باشید محصول در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.
دارای پروانه بهداشتی

محصولات ارائه شده دارای پروانه بهداشتی و تولید بوده و اطلاعات آن بر روی محصول نیز درج شده است.
تضمین اصالت کالا

فروشگاه زنونه مردونه ضامن اصالت و کیفیت کالا بوده و در همه حال به این امر مهم پایبند بوده و هست.
مشاوره رایگان

با شماره زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
محصولات جنسی و زناشویی | ارسال محرمانه | زنونه مردونه

امروزه استفاده از داروهای گیاهی بخش قابل توجهی از بازار درمان را در همه جهان بخودش اختصاص داده است. و این روند به سرعت در حال پیشرفت است.
پشتیبانی مشتری
2222222

لاولی بد چیست؟

این مبل بسیار زیبا و جذاب برای اولین بار در امریکا، براساس پوزیشن های کتاب کاماسوترا طراحی و ساخته شد و در کشورهای مختلف با نام های متفاوتی از قبیل مبل کاماسوترا، تانترا، س.ک.س چیر شناخته می شود و برای اولین در ایران توسط شرکت آریا آسریس با نام مبل لاولی بد به بازار معرفی شد.
فروش گسترده این مبل در کشورهای مختلف باعث شده که به یکی از پُر طرفدارترین محصولات جنسی در دنیا تبدیل شود. اندازه و قوس های این مبل منحصربفرد به شکلی طراحی شده تا بدن زن و مرد را در حالت فیزیکی ایده آل برای انجام 55 پوزیشن بسیار خاص و لذت بخش رابطه جنسی قرار دهد.

ویژگی های طراحی مبل لاولی بد
قوس بلند مبل لاولی بد پشتیبان بسیار خوبی برای گردن و پشت زن و مرد در حین رابطه جنسی است و زاویه مناسب و درستی بین لگن، ستون فقرات، کمر و گردن ایجاد می کند. این قوس به تغییر زاویه لگن زن و مرد کمک می کند و برای تحریک دهانی (Oral Position) و پوزیشن های ایستاده رابطه جنسی بسیار مناسب است.
بخش میانی مبل لاولی بد، مهمترین قسمت طراحی این مبل است. این قوس زاویه های لگنی زن و مرد را به آسانی تغییر می دهد و طوری طراحی شده تا بتوان پوزیشن هایی که زن بروی مرد قرار می گیرد (Female on Top) و پوزیشن های دهانی (Oral Position) را بسادگی انجام داد.
قوس کوتاه مبل لاولی بد خاص ترین ناحیه طراحی این مبل است که به طور ویژه برای تحریک دهانی (Oral Position) دخول بیشتر و عمیق در حین رابطه جنسی طراحی شده است.
بدنه مبل لاولی بد از فرآورده چوبی ضد رطوبت مالزی شده است. اجزای مختلف بدنه مبل لاول بد با اتصالات از نوع چسب چوب، میخ و پیچ به یکدیگر متصل شده اند. مبل لاولی بد با هر آب و هوایی سازگار است و اتصالات آن شل نشده و صدا نمی دهد.
تشک مبل لاولی بد از بهترین فوم پلی یورتان با چگالی بسیار بالا تهیه می شود تا بتواند وزن دو نفر را تحمل کرده و در عین حال نرمی مناسبی داشته باشد و به مرور زمان شکل و انعطاف خود را از دست ندهد.
روکش مبل لاولی بد از بهترین چرم و پارچه های ایرانی و ترکیه انتخاب می شود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. این روکش ها به مدت طولانی عمر کرده و ظاهر خود را حفظ می کنند. بعضی از ویژگی این روکش ها عبارتند از؛
ضد لکه روغن و آب، ضد تعرق، آنتی باکتریال، لایه محافظ رنگ، قابل شستشو و سازگار با هر آب و هوا.

مزایای استفاده از مبل لاولی بد

بهبود و افزایش رضایت جنسی زوجین.
ایجاد تنوع در پوزیشن های رابطه جنسی.
تحریک پذیری کلیتوریس و ارگاسم در حالت های مختلف.
کنترل عمق و زاویه دخول بواسطه تغییر زاویه لگن زن و مرد.
پیشگیری از فشارهای وارده به کمر، ستون فقرات، لگن و زانوها.
سهولت در انجام پوزیشن های زن بر روی مرد و تحریک دهانی (Female on Top & Oral Positions)

نظرسنجی ما از خریداران مبل لاولی بد حاکی از این است؛

که تعداد زیادی از پوزیشن هایی که در اختیارشان قرار گرفته برای آنها ناشناخته بوده و تاکنون انجام نداده اند و تنوع پوزیشن های مبل لاولی بد ” باعث بهبود کیفیت و بیشتر شدن لذت و تعداد دفعات رابطه جنسی ” آنها شده و تجربه های جدید و لذت بخشی در روابط جنسی خود بدست آورده اند.

شرکت آریا آسریس در تلاش است که با افزایش و توسعه محصولات خود و ایجاد تنوع در مدل ها، به نیازهای متفاوت مشتریان خود در سراسر کشور پاسخ دهد. اکنون تعداد قابل توجهی از زوج های ایرانی، مصرف کننده محصولات مبل و بالش های پوزیشن لاولی هستند.
امید است که بتوانیم با معرفی محصولات جدید و کاربردی در حوزه روابط زناشویی، نقش کوچکی در بهبود و افزایش رضایت جنسی خانواده های ایرانی داشته باشیم.

سلام
ممنون از معرفی محصولات بی نظیرتون. من قبلا این مبل رو توی یه وبسایت خارجی دیده بودم و خیلی تمایل داشتم که بتونم تهیه کنم. تنوع رنگی مبل شما خیلی بیشتر از اون وبسایت خارجیه. حتما به زودی برای خرید خدمتتون میرسم.
سرکار خانم / آقای میرخانی
با سلام
از توجه شما به فروشگاه اینترنتی کامفورت و محصولات لاولی بد سپاس گزاریم. امیدواریم که بتوانیم به طور شایسته قدردان توجه شما و سایر عزیزان باشیم.

سلام
لطفا آدرس و ساعت کار فروشگاه را برای بازدید مشخص بفرمایید.
ممنون
جناب آقای مهدی
سلام
نشانی دفتر فروش: ضلع جنوب غربی میدان پونک، کوچه گلزار سوم، پلاک ۲، واحد ۸ و ساعت کار شرکت از ۹ صبح تا ساعت ۱۸ می باشد.
پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نشانی: تهران، اشرفی اصفهانی، نرسیده به میدان پونک، کوچه گلزار 3، پلاک 2، واحد 8

222222

ارتقاء سطح کیفی در روابط جنسی
پاسخ به بالاترین سطح توقعات جنسی همسران
سهولت در برقراری در رابطه جنسی در حالات مختلف
سهولت در رسیدن به ارگاسم
چوب ضد آب
سه سال گارانتی

زمان تحویل : یک هفته بعد از سفارش
مبل لاولی بد

مبل زناشویی لاولی بد مطابق با اصول ارگونومی جهت استراحت و رفع خستگی ناشی از کار و فعالیت روزانه و همچنین ایجاد فضایی متفاوت و ارتقاء روابط زناشویی طراحی شده است.
این مبل زناشویی در مدلهای مختلف تولید می شود.
وزن کم و قابلیت جابجایی آسان مبل لاولی بد ، این امکان را فراهم می کند که در محیط های مختلف نظیر اتاق خواب و نشیمن، تراس و استخر از آن استفاده کرد.

مبل جنسی لاولی بدمزایای مبل زناشویی جهت استراحت
۱- شکل دهی مناسب به بدن برای رفع خستگی
۲- کاهش فشار از روی قلب و تسهیل در گردش خون
۳- پیشگیری از سوزش معده و برگشت اسید معده در زمان استراحت
۴- کاهش فشار از روی سیستم عصبی و آزاد شدن ماهیچه ها و رباط ها
مزایای مبل زناشویی جهت رابطه جنسی
۱- ارتقاء سطح کیفی در روابط جنسی
۲- پاسخ به بالاترین سطح توقعات جنسی همسران
۳- سهولت در برقراری در رابطه جنسی در حالات مختلف
۴- کمک به از بین بردن موانع رسیدن به ارگاسم و کاهش نارضایتی های جنسی

پوزیشن های جالب روابط زناشویی و عاطفی

مبل لاولی بد یک طرح مبل زیبا است که برای بهبود و ساده کردن پوزیشن های جنسی پیشرفته و کاماسوترا ساخته شده است.

به طور ساده، مبل زناشویی لاولی بد تجربه ی عشق بازی را برای زوجین متحول می کند. این مبل زناشویی به صورت ارگونومیکی طراحی شده تا تنوع گسترده ای از پوزیشن های جدید و هیجان انگیز جنسی به صورتی اسان را فراهم کند.

چرم نرم و انعطاف پذیر ان نه تنها احساسی شگفت انگیز بر روی پوست شما ایجاد می کند، بلکه ظاهر زیبای ان برای مدت طولانی باقی می ماند. چرم ان ضد لک و ضد میکروب است که کار را برای تمیز کردن آسان می کند.

مبل زناشویی لاولی بد یک طرح مبل و صندلی س.ک.س مشهور جهانی می باشد که شیوه های عشق بازی را متحول می کند. به ویژه اینکه این صندلی طوری طراحی شده است که پوزیشن های س.ک.س کاماسوترا را بهبود می بخشد.

مبل زناشویی چگونه کار می کند؟
با طراحی قوس دوگانه، این صندلی به آرامی زاویه های لگنی شما را در حین عشق بازی تغییر می دهد. هنگامی که شما بدن خود را برای تجربه ی پوزیشن های س.ک.سی پیشرفته ی کاماسوترا به صورت راحت و سیال ازاد می کنید امکانات عشق بازی بینهایت می شود .

در اینجا چند مزیت قطعی که شما در حین استفاده از مبل زناشویی مدل لاولی بد تجربه می کنید را بیان می کنیم:

احساسات لذت بخش تر به دلیل تغییر اسان زاویه ی لگنی
دفعات بیشتر ارگاسم
ارگاسم های شدیدتر
میزان راحتی و آسانی
کنترل شگفت انگیز و استثنایی عمق و زاویه ی دخول

مبل زناشویی لاولی بد طوری ساخته شده است تا عمری طولانی داشته باشد و با بهترین مواد خام و بالاترین کیفیت حرفه ای درایران ساخته می شود.

مبل زناشویی لاولی بدمقاوم در برابر رطوبت
مبل زناشویی لاولی بد در برابر رطوبت مقاوم است و مانع نفوذ رطوبت به مواد داخل می شود. چرم دست ساز نصب شده تا به امروز در دنیا بهترین است و این از لحظه ای که بدن شما ان را لمس می کند مشهود است. این چرم صد درصد دوستدار طبیعت است و تجربه ای سالم و پذیرا برای هر فرد در هر لحظه ایجاد می کند.

قوس پایینی متنوع ترین ناحیه ی طراحی است که و به طور ویژه برای پوزیشن سکس دهانی یا فشار عمیق و قوی در حین مقاربت و امیزش است. حدفاصل مرکزی مهمترین وجه طراحی است. این ناحیه زاویه های لگنی هر دو فرد را به اسانی و با دقت تغییر می دهد. هر زاویه به دقت مطالعه و به طراحی اعمال شده است که منتج به صدها پوزیشن راحت و منحصربفرد می شود.

قوس بالایی آن سیستم حامی شگفت انگیزی برای گردن و پشت شما در حین عشق بازی فراهم می کند. این قوس برای تغییر زاویه های لگنی در حین س.ک.س دهانی بسیار مفید است. ما از بهترین فوم های چگالی بالا برای تولید یک سیستم حامی استثنایی برای هر دو نفر استفاده می کنیم. چگالی و ثبات و استحکام فوم برای بیشینه کردن ایده های طراحی ضروری است.

رنگ های موجود برای روکش چرم ایرانی

پارچه چرم ایرانی
رنگ های موجود برای روکش چرم انتی باکتریال ترک

پارچه آنتی باکتریال ترک
رنگ های موجود برای روکش مخمل ترک پارچه مخمل ترک
دسته‌های محصولات
نوشته های اخیر

برچسب های محصول
مبل راحتیمبل ریلکسیشنریلکسشنصندلی راحتیمبل زناشوییلاولی بدتنترا سوفاکمک به انجام پوزیشن های جنسیروابط زناشوییارتقاء روابط زناشویی،مبل های کامفورتارتقاء سطح کیفی در روابط جنسیپاسخ به بالاترین سطح توقعات جنسی همسرانسهولت در برقراری در رابطه جنسی در حالات مختلفاز بین بردن موانع رسیدن به ارگاسمکاهش نارضایتی های جنسیتجربه انواع پوزیشن های جنسیتجربه جدید در روابط زناشوییlovely bedcomfort bedtantra sofathe tantra chair designtantra chairkama sutra chairkamasutras.e.x chairlovemakingساده کردن پوزیشن های جنسی پیشرفتهکاماسوتراتانتراکامفورتcomfortkama sutra furniturekama sutralovely combo cushionlovely comboارگاسمافزایش رضایتمندی جنسیبالش پوزیشنبالش روابط جنسیبالش روابط زناشوییبالش لاولی کمبوبالش لاولیبالش مخصوص روابط زناشوییبهبود رضایت جنسیبهبود روابط زناشوییپوزیشنهای جنسیپوزیشنهای روابط زناشوییپیشگیری از طلاقتحکیم خانوادهدوست داشتنرضایت جنسیرفع نارضایتی جنسیزنان شادزندگی شادسکس تراپسکسولوژیسکسولوژیستصمیمیت بین زوجینصمیمیت بین همسرانطلاقعشقکلینیک سکس تراپیکلینیک سکس تهرانلاولی کمبومبل تانترامبل تنترامبل کاماسوترامبل کامفورتمبل لاولی بدمحبتمردان شادمشاور سکس تراپنارضایتی جنسینشاط در روابط زناشوییKanepe seksSeks için koltuklarSeks sandalyeДиван для сексаДиван ТантраДиван-сексأریکة الجنسالجنس أریکةالکرسی الرومانسیالکرسی الرومانسی الکویتالکرسی الرومانسیةالکرسی الزوجیةانواع مبل زناشوییبالش پوزیشن لاولی رمپبالش پوزیشن لاولی کمبوبالش جنسیبالش لاولی رمپپوزیشن های حاملگیپوزیشن های رابطه در بارداریپوزیشن های رابطه زناشویی در بارداریپوزیشن های رابطه زناشویی در دوران بارداریپوزیشنهای رابطهخرید بالش زناشوییخرید مبل پوزیشنخرید مبل زناشوییخرید مبل لاولی بددرد واژنرابطه زناشوییصندلی لاولی بدقیمت لاولی بدقیمت مبل زناشوییقیمت مبل لاولی بدقیمت مبل مخصوص رابطه همسرانکرسی الرومانسیة للبیعکرسی الرومانسیة للبیع الاماراتکرسی الرومانسیة للبیع فی العراقکرسی الرومانسیة للعلاقة الزوجیةکاناپه مخصوص رابطهکاناپه مخصوص رابطه زناشوییلاولی بد مدل لیندامبل پوزیشنمبل جنسیمبل روابط جنسیمبل مخصوص پوزیشنمبل مخصوص رابطهمبل مخصوص رابطه زناشوییمبل مخصوص رابطه همسرانمبل مخصوص روابط زناشوییمبل مخصوص زناشوییمبل های زناشوییمبل و بالش زناشوییمهارت جنسیمهارت در روابط زناشوییواژینیسموس