راهنمای خرید مبل چستر

راهنمای خرید مبل چستر. راهنمای انتخاب مبل چستر,

مبل چستر: یکی از مبلمان های مورد علاقه مشتریان است. شاید از خود بپرسید مبل چستر چه ویژگی های دارد باید به شما بگویم این مبلمان عموما با دکمه های نگینی به صورت لمسه دوزی شده طراحی و تولید می شوند و عموما از پارچه های که استقامت بالا تری دارند تولید می شود. می تواند پارچه مبل شما مخمل، کتان یا چرم باشد، زیرا کشش پارچه برای نصب گل میخ های تزئینی مانع از پاره شدن این قبیل پارچه ها در پرسه تولید می شود.

مبل چستر چیست؟

مبل چستر به نوعی مبل راحتی گفته می شود که لمسه کاری شده است. مبلمان چستر یک مدل خیلی قدیمی است ولی بخاطر زیبایی در طرح آن همواره مورد استقبال مردم قرار گرفته و همچنان تولید می شود. در واقع می شود گفت تلفیقی از سبک کلاسیک و سبک مدرن می باشد. مبلمان چستر در راستای رسیدن به یک دکوراسیون کلاسیک و سنتی شما را در عصر مدرن همراهی می کند مبل چستر است. شاید از خود بپرسید مبل چستر چه ویژگی های دارد باید به شما بگویم این مبلمان عموما با دکمه های نگینی به صورت لمسه دوزی شده طراحی و تولید می شوند و عموما از پارچه های که استقامت بالا تری دارند برای تولید آن ها بهره گرفته می شود. می تواند پارچه مبل شما مخمل، کتان یا چرم باشد، زیرا کشش پارچه برای نصب گل میخ های تزئینی مانع از پاره شدن این قبیل پارچه ها در پرسه تولید می شود. 

راهنمای خرید مبل چستر

هنر لمسه دوزی بر روی مبل چستر

در تولید مبل چستر از هنر لمسه دوزی بر روی پارچه استفاده میشود. این هنر به فنی گفته می شود که بر روی پارچه اشکال لوزی مانند یا به صورت دستی یا با دوختن اجرا میشود. دکمه های همرنگ پارچه مبل یا دکمه های الماسی شکل با پایه های مخفی بر روی مبل نصب می شود. در طی پرسه ساخت با فرایند مخصوص بر روی پارچه مبل در انتهای ساخت نصب می شود. لمسه دوزی کردن مبل مزیت های بسیاری دارد. از جمله زیبایی ابهت و طرح سلطنتی به مبلمان میدهد.

مبل چستر مبلی است که از لمسه کاری گل میخ ها و دکمه ها بهره می گیرد.مبل های چستری که با دکمه های هم رنگ با پارچه مبل طراحی می شوند بسیار ایده مناسبی برای کسانی که به ایده پردازی های ساده علاقه مند هستند گزینه انتخابی مناسبی به شمار می آید. در نهایت اگر بخواهیم به مزیت ساخت این قبیل مبل ها اشاره ای داشته باشیم به دوخت های لوزی لوزی ساده و بدون دکمه این قبیل مبلمان می توانیم اشاره ای داشته باشیم. مبل های راحتی که برای اتاق نشیمن استفاده می شود بهتر است به سبک چستر انتخاب شود، زیرا از نرمی و راحتی بسیار زیادی این قبیل مبلمان برخوردار هستند.

انواع مدل مبل چستر

انواع مبلمان چسترفیلد کدامند؟ (معرفی انواع مبل‌های چسترفیلد چرمی، پارچه‌ای، مخملی و مدرن و سنتی)

مبل چستر انواع مختلفی دارد. مبل چستر ایتالیایی، مبل چستر فرانسوی، مبل چستر فیلد ,مبل چستر ترک,مبل چستر ایرانی, یک سری از مدل ها روی قسمت لمسه کاری شده دکمه کار گذاشته می شود و در سری دیگری از آن بدون دکمه تولید می شود.

مبل چستر اداری .

مبل چستر را می توان به عنوان یک مبل اداری شیک و زیبا انتخاب کرد که با انتخاب پارچه چرمی، برای فضای اداری بسیار ایده آل خواهد بود.

انتخاب مبل چستر چرمی یا پارچه ای

مبل چستر با چرم بسیار زیبا و مجلل در عین سادگی به نظر می رسد و سبکی کلاسیک به آن می دهد در حالی که مبل چستر با پارچه یک مبل راحتی بسیار زیبا که سبک مدرن را به مخاطب القا می کند.

شهرت مبل چسترفیلد
دلایل شهرت مبل‌های چسترفیلد به خاطر لمسه کاری و دکمه های آن است. برای ظاهری شیک و مدرن‌تر طراحان گاهی اوقات از چوب های رنگی در بیرون مبلمان استفاده می‌کنند. تا خواسته های تمام مشتریان را براورده کنند.بسیاری از مردم مبلمان مدرن چسترفیلد را انتخاب می‌کنند، زیرا علاوه بر اینکه این مبلمان مانند تجدید حیاتی برای خانه است، راحتی را هر زمانی که مورد استفاده قرار گیرد، افزایش می‌دهد.

مبلمان چسترفیلد با کیفیت بالا

در تولید مبل چستر فیلد با کیفیت از مواد اولیه درجه یک باید استفاده شود. کلاف مبل باید از چوب راش یا چوب روسی باشد.برای زیر کار مبل چستر از اسفنج های 30 کیلویی و 40 کیلویی یا اسفنج ویژه یا فوم درجه یک استفاده شود. برای روکش مبل چستر باید از چرم و پارچه های ترک با کیفیت بالا استفاده شود. برخی از تولیدکنندگان، سعی میکنند مبل‌های چسترفیلد را ارزانتر تولید کنند تا ارزانتر بفروشند.

مبلمان چسترفیلد با کیفیت ضعیف

مبل چستر بی کیفیت معمولا قیمت پایین دارد این مبل‌ها معمولاً با مواد اولیه ارزانتر پارچه های چینی نوع کار روی مبل بصورت لمسه دوختی بدون دکمه میباشد.تولید کنندگان سعی داردند تا مبلی با نمای مبل چستر تولید کنند با قیمت ارزان تا اکثر مشتریان که دوست دارند مبل چستر بخرند ولی توانایی پرداخت قیمت مبل چستر اصلی را ندارند بتوانند ان را بخرند.تولیدکنندگان کمتر برای کیفیت داخلی و ظاهر بیرونی مبل هزینه می‌کنند،

روکش مبل‌ چستر

بهترین نوع روکش برای یک مبل چستر فیلد چرم واقعی یا چرم و پارچه اصل ترک است و شما باید قبل از خرید مبل چسترفیلد، مطمئن شوید که مبل از چرم یا پارچه ترک تولید شده است.

منبع: bmesfahan.com

درج اگهی رایگاه مبلمان  اگهی مبل

ثبت تبلیغات رایگان بانک مبل اصفهان

برچسب ها:

مبل چسترفیلید چیست؟,معرفی ویژگی‌های مبل چسترفیلد,راهنمای انتخاب مبلمان چسترفیلد,راهنمای خرید مبل چستر,مبل چستر چیست؟,مبل چستر اصل کدام است؟,بهترین رنگ برای مبل چستر کدام است؟,ترکیب رنگ مبل چستر,بهترین پارچه برای مبل چستر؟,مبل چستر لمسه دست؟,مبل چستر لمسه دوزی شده؟,ابعاد مبل چستر؟,قیمت مبل چستر؟,