میز جلو مبلی برای مبل راحتی

یکی از اصلی ترین وسایل مورد نیاز در کنار مبلمان ، میزجلو مبلی و میز عسلی است. در واقع میز جلومبلی بعد از مبلمان نقش اساسی در دکوراسیون منزل دارد.

میزها از وسایل مهم مبلمان هستند که برای نگهداری وسایل گوناگون مانند وسایل پذیرایی، کتاب و مجله و همینطور برای نگهداری وسایل تزیینی استفاده می شوند.

میزهای جلومبلی در ابعاد، طرح ها و مدل ها و همینطور در جنس های مختلف ساخته و تولید می شوند که هریک از این میزها  کاربری متفاوت دارند.

ما پیشنهاد می کنیم میز جلو مبلی و عسلی خود را متناسب با نوع کاربری که از آن دارید، متناسب با ابعاد فضای مورد نظر و همینطور متناسب با دکوراسیون آن خریداری کنید.

انواع جنس میز جلو مبلی

میزهای جلومبلی در جنس های مختلفی ساخته می شوند که هریک برای استفاده برای فضای مخصوص و یا ست کردن با دیگر وسایل مبلمان مناسب می باشند. میزها در جنس های چوبی، شیشه ای، ام دی اف فلزی، استیل و …. ساخته می شوند.

  • میز جلو مبلی  جنس چوبی:

این جنس از میزهای جلو مبلی و عسلی به محیط خانه گرما و اصالت می بخشند و در طرح های گوناگون ساخته می شوند. برای فضاهای مدرن و همینطور فضاهایی با ابعاد بزرگ مناسب اند.

  • میز جلو مبلی  شیشه ای:

میزهای شیشه ای به دلیل ظرافتی که دارند برای فضاهای کوچک بسیار مناسب اند.میزهایی از این جنس با عبور دادن نور از خود به خوبی فضای خانه را نورانی میکنند.

  • میز جلو مبلی  ام دی اف:

این نوع از میزها بسیار کاربردی و مورد استفاده کاربران قرار می گیرد؛ دلیل آن هم تنوع در طرح و رنگی که دارند می باشد. این نکته را هم باید بگوییم که در ابعاد مختلف با استقامت بالا ساخته می شوند. این نوع از میز جلو مبلی و عسلی را می توانید به راحتی با هر نوع دکوراسیون و طرح مبلمانی که دارید، ست کنید.

  • میز جلو مبلی  فلزی:

میزهای فلزی نیز در بعضی موارد از ترکیب شیشه و چوب ساخته می شوند و تنها تعداد محدودی از مصرف کنندگان هستند که میزهای فلزی مورد پسندشان قرار می گیرد. در واقع بیشتر برای مواقع خاص می توان از این نوع میزها استفاده کرد.

استاندارد های  میز جلو مبلی

در انتخاب میز جلو مبلی و میز عسلی ارتفاع آن از نکات بسیار مهمی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد. به طور منطقی و استاندارد ارتفاع یک میز نباید کمتر از 2.5 سانت از نشیمنگاه مبلمان و یا صندلی ها باشد و اندازه مناسب انتخاب شده برای این نوع میزها 5 سانت بالاتر از ارتفاع نشیمنگاه می باشد.

ارتفاع و اندازه

ارتفاع کلی این میز ها معمولاً بین 40 تا 50 سانت می باشد. این اندازه متغیر به دلیل تنوع ارتفاع در مبلمان می باشد، بالطبع هرچه ارتفاع مبلمان بیشتر باشد میزهایی با ارتفاع بالا ترجیح داده می شود. یکی دیگر از نکاتی که باید توجه کرد حجم این میز ها است. به طور طبیعی سرویس های مبلمان بزرگ با میز های ریز همخوانی زیبایی ندارند و در این شرایط میز های بزرگ ترجیح داده می شوند.