چیدمان مبل راحتی ۷ نفره در پذیرایی

چیدمان مبل راحتی ۷ نفره در پذیرایی.  در نگاه اول شاید کمی سخت به نظر برسد، اما تنها با رعایت اصول و قواعد آن و با کمی خلاقیت، تبدیل به یکی از ساده‌ترین کارها در طراحی دکوراسیون منزل به شمار می‌رود.

دکوراسیون و مدل چیدمان مبل راحتی ۷ نفره

برای متفاوت بودن باید متفاوت نگریست. اگر در خانه خود از ست مبلمان ۷ نفره استفاده می‌کنید، باید با نوع چیدمان مبل راحتی هفت نفره بیشتر آشنا شوید. به عنوان مثال این ایده پردازی که شما همیشه از یک چیدمان خطی استفاده کنید که معمولا در دکوراسیون اتاق مستطیلی شکل مورد استفاده قرار می‌گیرد، اصلاً ایده خوبی نیست. در این مطلب با تصاویری از زیباترین نوع چیدمان مبل راحتی ۷ نفره در خانه‌های گوناگون و با انواع سبک دکوراسیون داخلی خواهیم آموخت که چگونه می‌شود به راحتی به سبک چیدمان‌های مدرن فضا را با یک ست مبلمان هفت نفری طراحی کرد. البته توجه کنید این امر قانونی مهر خورده نیست که حتماً از سرویس مبل هفت نفره بایستی به صورت کامل در دکوراسیون استفاده کنید. ازآنجایی‌که یک مبل راحتی هفت نفره معمولا از دو کاناپه دو نفره و سه نفره ساخته شده است و از دو مبل راحتی در کنار آن استفاده می‌شود، می‌توان به طرق مختلفی چیدمان آن‌ها را به انجام رساند و در مواقعی نیز اگر فضای کافی وجود نداشت، از تعداد کمتری مبلمان مثلا ست ۴ نفره مبلمان و یا سرویس مبل ۵ نفره در اتاق پذیرایی یا نشیمن استفاده کرد. در صورتی که قصد خرید مبل راحتی برای منزل خود را داشته و یا از این نوع مبلمان در خانه خود استفاده می‌کنید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.
چیدمان ترکیبی ست مبل با دو رنگ متفاوت

چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید یک چیدمان امروزی است. برای این منظور خارج از تمام چیدمان‌هایی که تاکنون داشتید از دو کاناپه و یک مدل جدید مبل تک نفره بهره بگیرید. برای این منظور با دکور کردن کاناپه‌ها در روبروی هم و استفاده کردن از یک مبل تکی یک چیدمان مستطیلی برای شما فراهم می‌شود که برای گفتگوها و دور همی‌های صمیمی بسیار مناسب است. برای بهره گرفتن از فضا به نفع این دکوراسیون می‌توانید از پاف‌های پارچه‌های متضاد با چیدمان خود نهایت استفاده را ببرید. این که زمینه پشت این چیدمان یک گالری دیواری نوستالژی باشد یا یک دیوار رنگی ساده، امری سلیقه‌ای است که به نظر و سلیقه شما مربوط می‌شود. توجه کنید که در این نوع چیدمان استفاده از یک یا دو مبل تکی بستگی به فضای اتاق شما دارد. در این تصویر تنها یکی از مبل‌های تک نفره مورد استفاده قرار گرفته است، ولی شما می‌توانید با توجه به اتاق و سیلقه خود، از یک مبل تک نفره نیز در ربروی همین مبل تکی استفاده کنید.

مبل‌های راحتی سفید و چیدمان روتین

یکی از چیدمان‌های روتین مبل راحتی ۷ نفره دکور کردن آن‌ها به سبک یک مربع خانوادگی است. برای این منظور شما می‌توانید کاناپه‌ها را به صورت مبل ال در کنار یکدیگر قرار دهید و با استفاده از مبل‌های راحتی دنباله دکوراسیون را ادامه دهید. استفاده از پاف‌های اضافه به منظور بهره گرفتن آن‌ها در زمان آمدن مهمان، خود یک ایده پردازی کامل‌تری برای چیدمان یک مربع کامل به شما می‌دهد.

چیدمان مستطیلی با مبلمان ۷ نفره راحتی

برای این منظور به شما استفاده از یک کاناپه سه نفره به صورت خطی را در ابتدا پیشنهاد می‌دهیم. در ادامه می‌توانید با استفاده از مبل‌های راحتی تک نفره به صورت قرینه در روبروی این کاناپه عریض کار طراحی دکوراسیون داخلی را ادامه دهید. برای اینکه چیدمان شما زیاد ترکیبی یکدست نداشته باشد، با یک صندلی مهمان نظم این دکوراسیون را به هم بزنید. استفاده از پاف‌های پا مبلی در برابر مبل‌ها اگر فضای کافی در محیط داشته باشید انتخاب مناسبی برای راحتی مهمان‌های شما به شمار می‌رود. همچنین اگر محیط اتاق قرار نیست زیاد رسمی باشد، می‌توانید از صندلی گهواره ای یا همان صندلی‌های راک نیز به جای مبل تک نفره در این چیدمان استفاده کنید. علاوه بر موارد گفته شده برای چیدمان مبل چستر می توانید از این روش ایده بگیرید زیرا این مدل مبل به خاطر شکل و ظاهر خاصی که دارد به خوبی با این مدل چیدمان هماهنگ می شود.

دکور رنگی مبل راحتی ۷ نفره

همانند عکس چیدمان سرویس مبل زیر با استفاده از مبل‌های رنگی کار دکوراسیون را در هر زمان که بخواهید می‌توانید به انجام برسانید و تفاوت و شیک بودن را در خانه خود احساس کنید. با استفاده از یک فرش اندازه محیطی که قصد چیدمان سرویس مبل در دو آن را دارید مشخص کنید. سپس از یک کاناپه دو نفره و دو مبل راحتی برای دکوراسیون کردن بهره بگیرد. این قانون در جایی نوشته نشده است که حتماً از تمام مبل‌ها باید در دکوراسیون یک جا استفاده شود. می‌توانید از کاناپه سه نفره برای یک چیدمان دیگر استفاده کرد. برای مثال می‌توانید از کاناپه ۳ نفره سرویس مبل خود در روبری تلویزیون استفاده کنید تا در میهمانی‌ها بتوانید دو مکان و فضایی مجزا را برای افرادی درست کنید که می‌خواهند تلویزیون تماشا کنند و یا به دنبال یک دور همی و گفتگوی خانوادگی و دوستانه صمیمی هستند.

حذف کاناپه از سرویس مبل ۷ نفره

اگر فضای کافی برای چیدمان مبل هفت نفره ندارید، می‌توانید یکی از کاناپه‌ها را از دکوراسیون حذف کنید. این امر به شما این امکان را می‌دهد که از یک صندلی مهمان اضافه بهره بگیرید. همانند چیدمانی که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، با استفاده از یک کاناپه دو نفره که بعضی مواقع از آن با عنوان مبل لاوست نیز یاد می‌شود، یک صندلی مهمان و دو صندلی تک نفره کار چیدمان خود را به انجام برسانید.

نقش میز جلومبلی در چیدمان سرویس مبل راحتی ۷ نفره

با کمک گرفتن از یک میز جلو مبلی گرد و دایره‌ای بزرگ به جای یک فرش می‌توانید یک نقطه مرکزی برای چیدمان خود درست کرده و مبل‌ها را دور آن بچینید. همانند تصویر زیر با کمک یک کاناپه سه نفره و مبل راحتی یک فضای بهاری را با کوسن‌های رنگی به خانه خود بیاورید. در ادامه با یک کاناپه دو نفره در روبروی این قاب زیبا ایده پردازی خود را به پایان برسانید. در این چیدمان به دلیل باز بودن فضا از تمام مبلمان استفاده شده است و شما نیز می‌توانید به این صورت یک چیدمان دایره ای شکل از مبلمان هفت نفره خود داشته باشید.

سرویس مبل ۷ نفره متفاوت

همان طور که در تصویر مشاهده می‌شود، در این دکوراسیون از شومینه به عنوان نقطه کانونی یا مرکزی برای چیدمان بهره گرفته شده است. برای این منظور شما می‌توانید از مبل‌ها به صورت کامل به شکل یک مربع نیمه کامل بهره بگیرید. به این دلیل می‌گوییم نیمه‌کامل که یک سمت آن باز نگه داشته شده تا عبور و مرور راحت‌تر انجام شود. همچنین در این چیدمان از مبل‌های تک نفره و صندلی‌های مهمان به جای یک کاناپه سه نفره بهره گرفته شده است.

دکوراسیون خاص زرد و مشکی

برای داشتن یک دکوراسیون شیک و مدرن باید از رنگ‌های زیبا نیز در دکوراسیون خود استفاده کنیم. برای این منظور کوسن‌های کاناپه سه نفره با مبل‌های تک نفره هارمونی رنگ خود را حفظ کرده است و نمونه‌ای زیبا از ست کردن کوسن با مبل را شاهد هستیم. شما می‌توانید اگر فضای کافی در اختیار داشتید از صندلی‌های مهمان بیشتری در ایده پردازی خود بهره بگیرد. تفاوت داشتن صندلی‌های مهمان همانند ایده پردازی زیر سبب زیباتر شدن فضای داخلی شما می‌شود.

مبل های رنگی در دکوراسیون و چیدمان سرویس مبل

با استفاده کردن از مبل‌های رنگی خود شما هم قانونی همیشگی چیدمان مبل راحتی ۷ نفره را فراموش خواهید کرد. در این ایده پردازی از یک فرش رنگی برای شروع کار بهره گرفته شده است شما می‌توانید جای این نوع فرش و گلیم از فرش ایرانی در دکوراسیون امروزی خانه خود نیز استفاده کنید. چیدمان با کاناپه سبز سه نفره و مبل‌های رنگی صورتی یک نفره سبب اثربخش شدن یک دکوراسیون ایده ال در محیط این خانه شده است. این سلیقه شما است که نمای پشت این دکوراسیون را با چه سبکی دیزاین کنید و میز پذیرایی شما به چه حالت و مدلی انتخاب شود.

چیدمان مبل راحتی مدرن

از یک فرش کوچک مربعی شکل و چند مبل طوسی و یک مبل رنگی در این دیزاین استفاده شده است. این ایده پردازی نسبت به چیدمان‌های قبلی قدری متفاوت است. زیرا در مرکز می‌شود دو میز پذیرایی مشاهده کرد. یک میز به صورت چوبی و یک میز به شکل پاف مورد استفاده قرار گرفته است که می‌توان از آن مواقعی که تعداد میهمانان بیشتر است به عنوان مبل استفاده کرد. ست شدن کوسن‌ها با یکی از مبل‌های راحتی امکان چیدمان چشم‌نوازتری را به شما می‌دهد. این ایده پردازی شبیه به ایده پردازی‌های روتین و همیشگی ما است که به صورت مربعی از تمام مبلمان ۷ نفره استفاده شده است. در این تصویر به خوبی می‌توان قدرت استفاده از کوسن‌های طرح دار و رنگی با مبل طوسی را در زیباتر کردن دکوراسیون خانه مشاهده کرد. یکی از جدیدترین روش ها برای چیدمان مبل راحتی مدرن استفاده از سبک چیدمان مبلمان گرد و نیم داره است.

چیدمان مبل راحتی هفت نفره به صورت ال شکل

شما می‌توانید از مبل‌های هفت نفره برای طراحی دکوراسیون داخلی فضای اتاق خود به جای مبل‌های هفت نفره معمول نیز بهره ببرید. همان طور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، صندلی‌های این مبل ال شکل نیز به صورت هفت‌تایی طراحی شده است که همان مبل هفت‌تایی را برای شما تداعی می‌کند. با این تفاوت که فضا برای رفت آمد در این دکوراسیون بازتر است و زیاد محدود به یک چیدمان مربعی شکل نیستیم. استفاده از پاف ست با این مبل سبب می‌شود زیبایی دکوراسیون نیز دو چندان شود. در صورتی که به دنبال استفاده از این نوع مبلمان در منزل خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم که مطلب چیدمان مبل ال در خانه‌های کوچک را نیز مطالعه کرده و با بایدها و نبایدهای چیدمان این نوع مبلمان بیشتر آشنا شوید.
همچنین بخوانید: دکوراسیون اداری دفتر وکالت و اهمیت و تاثیر آن در مراجعین

مبل هفت نفره و میز پذیرایی متفاوت

همیشه همه ما مبل‌های هفت نفره را در کنار یک میز چوبی و دو میز عسلی دیده‌ایم. با بهره گرفتن از پاف‌های لطیف این قانون را نیز می‌توان کنار زد. شما می‌توانید مبل‌های خود را حول محور این میز پذیرایی متفاوت چیدمان کنید. از سوی دیگر با استفاده از میزهای عسلی به چیدمان سنتی خود شکل جدید بدهید. شما می‌توانید با سبک مدرن و تلفیق سنتی دکوراسیون خود را به انجام برسانید که هوش شما در ایده پردازی را تداعی می‌کند.

چیدمان زیبا با مبل‌های هفت نفره

برای زیباتر شدن دکوراسیون خود می‌توانید از مبل‌های متفاوت بهره بگیرد. همان طور که می‌دانید رنگ بنفش به عنوان رنگ سال ۹۷ شناخته شده است. شما با استفاده از مبل‌های بنفش تک نفره با هر ترکیب رنگ دیگری، در زمینه داخلی دکوراسیون خود می‌توانید این ایده پردازی را پیاده کنید. کار دشواری نخواهد بود تنها به قدری هوش و سلیقه شما بستگی دارد.

چگونه ست مبل ۷ نفره را بچینیم؟

ایده‌ها و تصاویری که در این مطلب برای راهنمای چیدمان مبل راحتی ۷ نفره مشاهده کردید، تنها بخش کوچکی از چیدمان مبل‌های هفت نفره به شمار می‌روند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود دکوراسیون‌های متفاوت‌تری را تجربه کنید. این را همیشه به یاد داشته باشید که پیروی کردن از یک سبک چیدمان سبب زیبایی نمی‌شود. قدری ترس خود را کنار بگذارید و از رنگ‌های شاد و دکوراسیون‌های متفاوت در دیزاین خود بهره بگیرید. با استفاده از کاناپه‌های سه نفره و مبل‌های تک و یا کاناپه‌های دو نفره با ترکیب مبل‌های تک نفره و صندلی‌های مهمان ایده پردازی‌های منحصر به فرد در چیدمان خود داشته باشید. بهره گرفتن از یک شومینه، فرش و یا میز تلویزیون میز سبب می‌شود چیدمان شما به آن سمت به راحتی هدایت شود.

نظر شما در مورد این نوع چیدمان برای منزل چیست؟ به نظرتان بهتر است که برای خانه‌های کوچک بخشی از مبلمان هفت نفره کنار گذاشته شود یا اینکه بایستی از همه سرویس مبلمان استفاده کنیم؟

اصول و قوانین چیدمان مبل اتاق نشیمن و پذیرایی

چیدمان مبل در اتاق پذیرایی و نشیمن اصول و قوانین خاصی دارد که باید با توجه به اندازه و شکل اتاق و سبک دکوراسیون داخلی منزل شما انجام شود.

زمانی که به طراحی داخلی خانه خود می رسید، باید چیزهای زیادی را در نظر بگیرید. از نقاط کانونی و دیوارهای اصلی تا اصول فنگ شویی، می تواند برای تناسب با سبک شخصی شما کاری بسیار مشکل باشد. تصمیم گیری در مورد نحوه چیدمان مبلمان با یک مدل در ذهنتان اولین قدم برای ایجاد محیطی منسجم است که سلیقه شخصی تان را منعکس می کند .

راهنمای این بخش از دنیای مد نمناک در مورد نحوه چیدمان مبلمان شامل ایده هایی برای انواع اتاق ها و فضاها است که حفظ این نکات اساسی به شما کمک خواهد کرد تا کارتان را به خوبی کامل کنید. پس برای یادگیری بیشتر در مورد آرایش مبلمان و چیدمان مناسب اتاق هایتان این بخش را به درستی مطالعه کنید.

ایده های طراحی اتاق نشیمن طولانی و باریک

فضای خالی بین مبلمان را حفظ کنید ، اتاقی در ورودی با یک نیمکت بلند ایجاد کنید که به عنوان نقطه عطفی برای گذاشتن کیف های پول، کفش و غیره به کار می رود و جای نشستن در اطراف بخاری یا نقطه کانونی دیگر اتاق را طوری تنظیم کنید که از نظر بصری متعادل باشد.

فضای نشیمن بزرگ:

در یک اتاق نشیمن بزرگ با پنجره های زیاد، مبلمان را جلو و در مرکز بچینید و مبلمان باید روبه روی هم باشند و فاصله آن ها به قدری زیاد نباشد تا تشویق به گفتگو کنند. زیر صندلی ها یک فرش بسیار بزرگ بیندازید و صندلی و فضای ذخیره اضافی را در حومه اتاق نشیمن نزدیک دیوارها جمع کنید.

فضای نشیمن کوچک:

برای اتاق های نشیمن کوچک، با گذاشتن قطعات بلند تر، ارتفاع بصری را به طرح اضافه کنید. میز های فنجان قهوه و قطعات مرکزی برای باز کردن اتاق در قسمت کناری مناسب است. استفاده از قفسه های کمد برای ذخیره سازی اضافی در هر طرف اتاق عالی است و از آینه هایی استفاده کنید تا فضای اتاق بزرگ تر به نظر برسد . اگر اتاق نشینمن و یا پذیرایی شما متراژ بالایی ندارد بهتر است از مبلمان کلاسیک و تا حد امکان ساد استفاده کنید تا با ایجاد شلوغی در دید محیط شما را کوچک جلوه ندهد. رعایت توازن در چیدمان اتاق پذیرایی نظم و جذابیت آن را بالا می برد به نوعی که حس آرامش و نظم با این طریق به فرد القا می شود. در فضاهای کوچک بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا علاوه بر راحتی، موجب بزرگ تر دیده شدن فضا نیز بشود.

چگونگی چیدمان مبلمان:۱۰ قانون

از قواعد زیر برای چگونگی مرتب کردن مبلمان برای ایجاد فضایی استفاده کنید که درست به همان اندازه که از نظر زیباشناسی خوشایند است، کاربردی نیز باشند.

۱ – اندازه گیری :

اتاق را اندازه گیری کنید و به طول و عرض فضا از دیوار به دیوار توجه کنید و مهم است که اندازه فضایی را که با آن کار می کنید، بدانید تا وسایل سایز مناسب را انتخاب کنید.

داشتن یک طرح، حتی اگر دستی کشیده شده باشد، به شما اطمینان می دهد که اسباب و اثاثیه زیادی را انتخاب نکنید که برای فضا بسیار بزرگ باشد و رابطه آیتم های موجود در اتاق متعادل بماند.

از پلنی برای طراحی آیتم های خاص مبلمان استفاده کنید و ببینید چه چیزی درست می شود و چه چیزی نه و در کل بدانید که تغییرات روی کاغذ نسبت به چندین بار جابجا کردن اثاثیه سنگین در محل بسیار آسان تر است.

۲ – یک نقطه کانونی انتخاب کنید:

آیا یک قطعه هنری تزئینی خاص یا یک عنصر از اتاق وجود دارد که بخواهید آن را برجسته کنید، مانند پنجره ، مرکز رسانه یا شومینه؟ پیش از این هم در دنیای مد نمناک گفتیم زمانی که تصمیم گرفتید نقطه کانونی فضایتان چیست، می توانید اسباب و اثاثیه را اطراف آن مرتب کنید و مراقب چیزهای عملی که ممکن است بر جای اثاثیه شما تاثیر بگذارند، از جمله فاصله دیداری و مناطق گفتگو باشید.

۳ – ایجاد محل گفتگو:

این فضا به خصوص برای اتاق های نشیمن و خانوادگی مهم است. صندلی را طوری تنظیم کنید که با نقطه کانونی اتاق روبرو شود و مبل ها و صندلی ها باید روبروی هم قرار بگیرند و اگر می توانید اسباب و اثاثیه خود را به دیوار نچسبانید، چون این باعث می شود فضای بیشتری ایجاد شود. به خاطر داشته باشید که مهمانان شما باید بدون فریاد زدن، گفتگو کنند.

اگر می خواهید یک اتاق بزرگ را طراحی کنید، چند ناحیه مکالمه ایجاد کنید. تعادل نیز بخش مهمی از چیدن اثاثیه است و برای مثال، اگر یک مبل را در یک قسمت از اتاق قرار دهید، کنارش دو صندلی بگذارید و این کار نه تنها باعث می شود که اتاق به صورت بصری جذاب تر شود، بلکه بیشتر عملی هم خواهد شد .

۴ – میز ها و کابینت های مخصوص قرار دادن لوازم مربوط را طوری قرار دهید تا در دسترس باشند:

بعد از تصمیم گیری در مورد کانون و تنظیم محل نشیمن، میزها و کابینت های نگهدارنده را قرار دهید. در حالی که شما این وسایل را مرتب می کنید، به خاطر داشته باشید که برای چه چیزی استفاده می شوند و میز های جانبی و میز های قهوه باید در دسترس قرار بگیرند تا به راحتی بتوان از آن ها استفاده کرد و اطمینان حاصل کرد که فضای کافی برای باز شدن در کابینت و کشو ها وجود دارد تا بدون خوردن به وسایل دیگر کارشان را انجام دهند.

۵ – درباره تعادل بصری فکر کنید:

وقتی صحبت از هر نوع طراحی داخلی می شود، تعادل یک جنبه مهم است. اندازه و قرار دادن وسایل خاص مهم ترین بخش دستیابی به یک چیدمان یکنواخت خواهد بود و از جمع کردن تمام قطعات بزرگ مبل با هم اجتناب کنید و مطمئن شوید که اشکال، اندازه ها و بافت های مختلف مبلمان در اتاق را تغییر دهید تا آن را متعادل نگه دارید.

۶ – جریان رفت و آمد را در نظر بگیرید:

شما باید اطمینان حاصل کنید که فضای طراحی به همان اندازه که تاثیرگذار است، کاربردی هم باشد. اجازه دهید حداقل ۷۶ سانت بین قطعات مبل باز باشد تا میهمانان به راحتی بتوانند در اطراف آن ها حرکت کنند.

در فضا های کوچک تر، میز ها یا مبلمان را طوری کنار هم قرار دهید تا در هنگام استفاده، فضای اضافی ایجاد نکنید. صرف نظر از اتاقی که در حال طراحی هستید، باید یک مسیر راه رفتن ممناسب از یک طرف به طرف دیگر باشد.

۷ – منطقه فرش خود را عاقلانه انتخاب کنید:

فرش برای محکم کردن مبلمان و افزودن بافت اضافی به فضا مورد استفاده قرار می گیرد و مهم است که قالیچه ای را انتخاب کنید که اندازه مناسبی داشته باشد به طوری که اندازه مبل شما را خراب نکند. به عنوان یک قاعده سرانگشتی، فرش شما باید حول محور صندلی ها قرار بگیرد و قسمت های پایه جلویی قطعات بزرگ مبلمان در قسمت بالای آن قرار گرفته باشند.

۸- از هنر دیواری مناسب استفاده کنید:

هنر می تواند یک اتاق را با روش های جسورانه و هیجان انگیزی در هم بکشد. یک ترفند برای این که هر فضایی بزرگ تر به نظر برسد، استفاده از هنر دیواری به اندازه مناسب برای فضا است و هر قطعه هنری که آویزان باشد باید حدود دو سوم طول بزرگ ترین قطعه مبلمان باشد. اگر تابلویی را که می خواهید آویزان کنید به اندازه کافی بزرگ نیست، می توانید یک دیوار گالری را ایجاد کنید و یا آن قطعه را با پوششی در نظر بگیرید تا بزرگ تر به نظر برسد.

۹ – اضافه کردن المان های نورپردازی:

اطمینان حاصل کنید که فضای شما دارای هر دو ارزش عملی و زیبایی شناختی است.

در حالی که پنجره ها برای یک منبع نور طبیعی را ایجاد می کنند، با استفاده از ترکیبی از لامپ بالای سر، کف و چراغ های میزی، یک اتاق را روشن خواهید کرد. نور پردازی نقطه ای نیز راهی خوب برای تاکید بر روی قطعات خوب هنری مثل مجسمه، عتیقه جات یا هنرهای تزئینی است که شما به برجسته کردن آن ها علاقه دارید.

۱۰ – سبک شخصی خود را نیز بگنجانید:

این آخرین قانون اما احتمالاً مهم ترین است ؛ چنانچه در دنیای مد نمناک گفته ایم مهم نیست که شما چه فضایی را طراحی می کنید، یک نقطه برای ترکیب کردن سبک شخصی خود بسازید و قبل از این که شروع کنید، شکلی که می خواهید به آن برسید را مشخص کنید.

چه شما با یک فرد حرفه ای خلاق کار می کنید و یا این که قصد دارید به تنهایی این کار را انجام دهید، مطمئن شوید که به آنچه می خواهید دست پیدا می کنید و اراهنمای ما را ببینید تا احساس بهتری از آنچه می خواهید داشته باشید و متصدی طراحی، سلیقه و سبک خودتان باشید.

هنگامی که آرایش اساسی مبلمان را تنظیم کردید، زمان آن رسیده است که سبک داخلی خود را با هنر و مجموعه های مختلف ارتقا دهید. چه به دنبال رسیدن به سبک خانه روستایی هستید یا چیزی بیشتر در اواسط قرن مدرن، می توانید این کار را با تنها چند نکته انجام دهید که با هم کار می کنند تا هر فضایی را تکمیل کنند
بهترین چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل، ۹ تور خانه گردی چیدانه!

چیدمان مبل برای بسیاری از افراد و بسیاری از خانه ها یک چالش بزرگ است و پیدا کردن بهترین آرایش مبل و البته مکان مناسب برای آن تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد. در این مطلب از تور خانه گردی چیدانه، خانه های ایرانی را معرفی می کنیم که قوانین مهمی که باید در چیدمان مبلمان رعایت شوند را برای دکوراسیون منزل خود اجرا کرده اند. پس این مطلب را از دست ندهید:.

تعمیر انواع مبلمان راحتی استیل و تختخوابشو در اصفهان. تعمیر مبل در اصفهان .

تعمیرات مبل ریلکسی ایرانی ترک و مالز در اصفهان. تعمیر مبل ریلکسی در اصفهان .

تعمیر انواع صندلی ناهارخوری تمام پارچه و کلاسیک در اصفهان. تعمیر صندلی در اصفهان .

تغییر مدل خیاطی و مدل رویه کوبی مبل قدیمی در اصفهان. تغییر مدل مبل قدیمی .

خرید مبل راحتی مبل ال میز وصندلی ناهارخوری بدون واسطه از تولیدی. خرید مبل مستقیم از تولیدی .