چگونه مبلمان خود را بفروشیم؟

مبلمان دست دوم را چطور بفروشیم؟,چگونه مبلمان خود را بفروشیم؟,چگونه مبلمان دست دوم را بفروشیم؟

چگونه مبلمان دست دوم خود را بفروشیم.اگر جزء افرادی هستید که لوازم نو و یا لوازم کارکرده و سالم برای فروش دارید، می توانید از دنیای مجازی که کار را بسیار راحت کرده است، استفاده کنید. برای فروش لوازم نو و یا دست دوم خود بهتر است از سایت های اگهی رایگان استفاده کنید

قیمت گذاری مبلمان

اگر مبلمان تان در وضعیت خوبی است یا فکر می کنید با ارزش است، باید حدس بزنید که چقدر ارزش دارد. آیا مبلمان عتیقه ای دارید که باید توسط یک متخصص قیمت گذاری شود؟ آیا می دانید که مبلمان شما توسط یک سازنده مشهور ساخته شده است؟ حتی اگر مبلمان تان در حدی نیست که به عنوان عتیقه دسته بندی شود یا برای یک کلکسیونر ارزش داشته باشد، باز هم یک ارزشی دارد.
هنگام قیمت گذاری مبل واقع بین باشید. خاطراتی که شما با وسائل تان دارید فقط برای شماست و برای خریدار هیچ ارزشی ندارد. همچنین ممکن است مبلمانی که به صورت سفارشی برای شما ساخته شده برای خریدار ارزش نداشته باشد. خریداران آنقدر زرنک هستند که تشخیص دهند شما قیمت را بالا برده اید یا در بیان ارزش کالا اغراق می کنید.
وقتی در حال قیمت گذاری هستید همه لکه ها، خراش ها، پارگی ها و خوردگی ها را در نظر بگیرید؛ به همان صورت که از وضعیت یک مبلمان با شرایط خیلی خوب یاداشت برداری می کنید. قیمتی که شما پیشنهاد می کنید نباید بالاتر از قیمت مبلمان مشابه در بازار باشد. از قبل تصمیم بگیرید که تا چه حد می خواهید روی قیمتی که می دهید مُصر باشید و تخفیف ندهید.
چگونه مبلمان خود را بفروشیم؟

چگونه مبلمان خود را بفروشیم؟

آگهی کالا خود را با عکس و اطلاعات کامل در اینترنت قرار دهید یا در نیازمندی روزنامه ها آگهی کنید. منتظر بمانید تا با خریداران جدی ملاقات کنید، تا آن ها مبلمان شما را ببینند. اگر زمان خیلی کمی دارید، می توانید مبلمان خود را به یک سمساری بفروشید.
فروش مبلمان به سمساری ها یکی از سریع ترین راه های خلاص شدن از آن است اما طبیعتاً بهترین راه نیست. زیرا قیمت واقعی محصول با قیمت پیشنهاد شده به شما به دلیل وجود واسطه فاصله زیادی خواهد داشت.

خرید مبلمان دست دوم

اولین موردی که باید مد نظر قرار دهید، کیفیت کلی کالایی است که قصد خرید آن را دارید. از آنجا که احتمالا ضمانت نامه ای برای کالای دست دوم شما وجود ندارد، اطمینان از کیفیت بالای کالا الزامیست.
در قدم بعدی حتما چیدمان فضای مورد نظر خود را در ذهن داشته باشید. شما باید بدانید چه مقدار فضا برای مبلمان نیاز دارید و می خواهید طراحی کلی مکان مورد نظر چگونه باشد. یک راه حل مناسب این است که قبل از خرید، ابعاد فضا را اندازه گیری کنید. در پایان در مورد فضای حسی ای که قرار است به وسیله مبلمان ایجاد کنید، تصمیم بگیرید؛ به فضاهای سنتی علاقه دارید یامدرن یا …؟ شما چطور برای خرید یا فروش مبلمان و اجناس دست دوم اقدام می کنید؟

چطور برای مبل دست دوم مشتری پیدا کنیم؟

افرادی که به دنبال خرید محصولات و لوازم خانگی دست دوم هستند، معمولا به سمساری ها یا از طریق سایت نیازمندیها به دنبال کالای مورد نطر خود میگردند. شما اگر مبلمان و مصنوعات چوبی دست دوم که قصد فروش دارید را به سمساری نفروخته اید از طریق سایت های اگهی رایگان شبکه های اجتماعی اگهی بدهید تا مشتری با شما تماس بگیرد. میتوانید با اطلاع به همسایه نیز این لوازم را بفروشید.

نکته مهم در فروش مبل دست دوم

نکته مهم در زمینه فروش مبلمان، شستشو و گردگیری آن ها است. برای زیبا جلوه کردن مبلمان،برای این کار از ماشین های بخارشوی استفاده کنید. روغن جلاهای مناسب به کار ببرید. زمانی که قصد دارید عکس مبلمان را برای سایت اگهی بفرستید، سعی کنید از گلدان های گل طبیعی و یا مصنوعی، آباژور، قاب عکس و پرده و یا لوستر در اطراف مبلمان برای زیباتر نشان دادن و شیوه هماهنگ کردن آنها با وسایل خانه استفاده کنید.
مبلمان جدا از آنکه یک وسیله کاربردی در منازل محسوب می شود، یک کالای تزئینی نیز است. به همین دلیل سعی کنید در تصاویر پیوست آگهی بر سایر راه های مزین شدن مبل ها تاکید کنید.
نکته نهایی آنکه، به دلیل میل تنوع طلبی، تأثیر تغییر دکوراسیون در روحیه افراد و همچنین مشکلات مربوط به تغییر اندازه محل سکونت، قبل از خرید مبلمان جدید از فروشگاه، به صفحه مبلمان سایت های اگهی رایگان سر بزنید و از محصولات دست دوم آن که بعضاً بسیار نو هستند، دیدن کنید. از این روش، شما با پرداخت هزینه کمتر می توانید کاناپه و مبل تازه ای داشته باشید ضمن آنکه با حذف واسطه، قیمت توافقی میان خریدار و فروشنده، به مراتب واقعی تر از خریدهای سمساری است.

تعمیر انواع مبل در اصفهان

اگر اسکلت مبل شما محکم و سالم است ان را تعمیر کنید و برای خرید مبل جدید هزینه ی زیادی پرداخت نکنید. جهت تعمیرات انواع مبلمان در خدمت شما هستیم.

تعویض مبل کهنه با نو در اصفهان

تغییر مدل مبل قدیمی

تعمیر مبل ریلکسی اصفهان

تعمیر صندلی اصفهان

تعمیر مبل اصفهان

چگونه مبل دست دوم خود را بفروشیم؟

خرید مستقیم مبل از تولیدی