میز جلو مبلی برای مبل استیل و سلطنتی

میز جلو مبلی برای مبل استیل و سلطنتی. در مقالات قبلی در مورد انواع میز جلو مبلی و کاربری و جنس های مختلف آن توضیح دادیم. حالا می خواهیم به معرفی میز جلو مبلی استیل و سلطنتی بپردازیم؛

امروزه یکی از پر مصرف ترین میزها ، میزهای استیل هستند که در واقع همان میزهای سلطنتی هستند که برای زیباتر دیده شدن دکوراسیون، از نقش و نگارهای بیشتر و متفاوت تر استفاده شده است. برای خرید میز عسلی و جلو مبلی مناسب با مبلمان استیل، مواردی هستند که برای داشتن دکوراسیونی خوب و زیبا باید به آنها توجه داشته باشید .

جلو مبلی مبل استیل

بهتر است میز جلو مبلی با تاج مبلی که خریداری کرده اید، ست باشد؛ به این صورت که اگر تاج مبل به رنگ طلایی و یا نقره ای بود جلو مبلی هم رنگ با تاج مبل خریداری کنید. در کل چون میزها عضو جدا نشدنی از مبلمان هستند، بهتر است با مبل از نظر طرح و یا رنگ هماهنگ باشد. میز عسلی که برای مبلمان و دکوراسیون خود انتخاب می کنید نیز، باید با میز جلو مبلی و مبل هم هماهنگ باشد؛ میزهای عسلی تنها از نظر ابعاد و ارتفاع متفاوت اند و همین مورد باعث شده تا طرح ها و جزییات کمتری در این نوع میز به کار رود. میزهای جلو مبلی و عسلی استیل ، در طرح هایی خاص و سلطنتی ساخته و تولید می شوند؛ این طرح ها به صورت گل های در هم تنیده به صورت خیلی خاص و هنرمندانه می باشد.

این طرح ها در میز علاوه بر پایه های میز، در قسمت جلویی میز و پهلوهای آن در ابعادی بزرگتر به کار رفته است. میزهایی هم هستند که بسیار ساده بوده و طرح های پیچیده ای در آن به کار نرفته و تنها با چند منحنی تزیین شده اند. این طرح ساده برای مبلمانی که بسیار اشرافی هستند و یا طرحی رومی دارند، بسیار مناسب است.

میز عسلی و جلو مبلی مناسب مبل سلطنتی

جلو مبلی سلطنتی به دلیل طراحی خاصی که دارد، میتواند چشم هر بیننده ای را به خود جذب کند. در واقع میزهای سلطنتی از شکل، ظاهر و زیبایی متفاوتی برخوردار هستند؛ به گونه ای که با ورود به فروشگاه اولین وسیله ای که به آن جذب خواهید شد، میزهایی با طرح سلطنتی خواهند بود.

این مورد را باید بدانید که میز سلطنتی با تمام شکوه و زیبایی که دارد باید حتما در کنار مبلمانی که دارای طرح سلطنتی هستند قرار بگیرد تا زیبایی و جلوه آن دو چندان شود. همچنین قرار گیری این نوع میز در کنار مبلمان استیل و یا کلاسیک اصلا پیشنهاد نمی شود؛ زیرا تمام دکوراسیون و تزیینات خانه را ناهماهنگ خواهد کرد.

همانطور که جلو مبلی و میز عسلی استیل مناسب مبلمان استیل و میز کلاسیک مناسب برای مبلمان کلاسیک است، میزهای سلطنتی نیز باید برای مبلمان و همینطور دکوراسیون سلطنتی استفاده شوند.

میز جلو مبلی و عسلی سلطنتی با طرح های خاص

میزها با طرح سلطنتی از طراحی و رنگبندی خاصی برخودار هستند. این طرح ها و رنگ بندی شامل موارد زیر است:

  • میزهای جلو مبلی و عسلی سلطنتی در رنگبندی طلایی و یا نقره ای ساخته می شوند.
  • این نوع میزها دارای پایه های پر پیچ و خم و هم شکل با تاج و دسته مبل می باشد.
  • برای جذابیت و زیبایی بیشتر پایه های میز، از طرح گل های ریز یا درشت در هم تنیده شده و یا تک گل های پراکنده در اطراف پایه های میز استفاده شده است.
  • این طرح های پیچیده و زیبا نیز برای میزهای عسلی هم به کار برده شده و با میز جلو مبلی و مبلمان هماهنگ و ست هستند.

طرح روی میز جلو مبلی و عسلی های سلطنتی

طرح روی میز عسلی و جلو مبلی مناسب مبل سلطنتی نیز از طراحی خاصی برخوردار است؛ طرح روی میز سلطنتی اغلب به صورت شیشه ای بوده که در زیر شیشه، چوب را با طرح هایی چون دایره توخالی و یا بیضی در آورده اند. روی میزهای عسلی سلطنتی نیز همانند جلو مبلی طراحی و ساخته می شوند.

در نظر داشته باشید هنگام خرید ،علاوه بر اینکه به زیبایی و طرح پیچیده این مدل میز توجه می کنید، باید کیفیت و دوام آن را مد نظر داشته باشید تا این میزها توانایی تحمل وزن وسایل پذیرایی را داشته باشند. و در ادامه اضافه می کنیم که به هنگام خرید میز جلو مبلی و یا میز عسلی، باید تمام موارد مثل دکوراسیون منزل، طرح و نوع مبلمان و نوع کاربری که از آن میز دارید را در نظر بگیرید تا همه چیز با سلیقه و خواسته شما مطابقت داشته باشد.

جلو مبلی مبل استیل