طراحی مبل راحتی و مبل ال در اصفهان

طراح قالب نجاری و خیاطی مبل راحتی در اصفهان, طراح مبل راحتی, طراح مبلمان, مبل ساز در اصفهان, الگوی مبلمان,

طراح مبل راحتی و مبل ال

در طراحی و ساخت مبلمان در این صنعت طراحی استاندارد و طبی اهمیت زیادی دارد که سطح کمی و کیفی مبلمان را مشخص میکند هدف اصلی مبلمان این است که فضاهای ما را کاربردی تر کرده و یکی از نیازهای راحتی ما را برآورده سازد.

طراحی مبل چند نوع است

تولید کنندگان مبلمان با چند روش میتوانند مبلمان را تولید کنند. اولید مرحله در تولید مبلمان طراحی و قالب سازی مبلمان است که این کار با چند روش در تولیدی ها انجام میشود و هر کدام هزینه زمان مزایا و معایب خود را دارد.

روش اول که مبلمان توسط طراح هان متخصص با نرم افزارهای مخصصوص طراحی و قالب ساطی میشود.

روش دوم افرادی که در تولید مبلمان تجربه دارند از روی عکس مبلمان را طراحی و قالب گیری و تولید میکنند.

روش سوم که در بین تولید کنندگان بسیار مرسوم است این است که مبلمان را خریداری کرده و ان را کپی میکنند.

روش چهارم که سریعترین و کم هزینه ترین روش در طراحی و تولید مبلمان است. خرید قالب اماده مبلمان است. خرید

الگوی اماده قالب نجاری مبل و قالب خیاطی مبلمان بسیار کم هزینه است و بدون صرف وقت زیاد و خسارت های ناشی از مراحل اولیه تولید و احتمال اینکه این مدل را بتوانید تولید کنید یانه میتوانید مبلمان مورد نظر خود را تولید کنید.

مدل مبلمان تزئینات مبلمان و قیمت مبلمان

مدل مبلمان تزئینات مبلمان و قیمت مبلمان معرف طبقات اجتماعی دارنده آن بوده ، یعنی مبلمان هایی که لوکس تر و با کیفیت تر هستند مخصوص طبقات اجتماعی مرفه ، متمول و پرنفوذتر جامعه هستند ، لذا طراحی مدل و ظاهر مبلمان در بعضی از این موارد بقدری زیاد می شود که راحتی فرد در هنگام نشستن بر روی آنها کاملا تحت الشعاع قرار می گیرد و راحتی نشیمن آنها فدای تزئینات پر طمطراقشان می شد .
اما میشود مبلمان های طراحی کرد در حین سادگی و تولید با کیفیت مناسب و و عرضه با قیمت مناسب کاملا راحتی و استاندارد بودن در ان لحاظ شده باشد و طراحی ارگونومیک داشته باشد.

طراحی مبلمان استاندارد و ارگونومیک

طراحی مبلمان ارگونومیک و استاندارد، یکی از اصلی ترین اهداف ارائه خدمات در مجموعه ایران رفاه است . که امیدواریم با عنایات یگانه خالق زیبایی ها به ثمر بنشیند . مجموعه ما به بالا بردن کیفیت خدمات در زمینه طراحی مبلمان به عنوان یک هدف راهبردی بلند مدت نگاهی خاص و حساس دارد و تمام ظرفیت و قدرت خود را در ارائه خدماتی خاص و متفاوت نسبت به خدمات ارائه شده و موجود در بازارهای جهانی و داخلی ، به کار خواهد بست .

به صورت کلی می توان طراحی مبلمان را حاصل دو رویکرد اصلی طراحی دانست

الف : طراحی مبلمان با رویکرد تزئین ظاهر و مدل مبلمان و همچنین محیط و فضای قرارگیری مبلمان .
ب : طراحی مبلمان با رویکرد کاملا کاربردی و با هدف ساخت و تولید قسمتی از وسائل و تجهیزات مورد نیاز انسان جهت تسهیل امور در محیط های مسکونی ، تجاری و … خواه آن فضا ، فضای داخلی باشد ، که در این صورت فرایند طراحی به نوعی زیر مجموعه طراحی داخلی خواهد بود . و خواه آن فضا ، فضایی خارج از بنا باشد ، که در این صورت فرایند طراحی در زیر مجموعه طراحی فضای بیرونی و یا طراحی مبلمان باغی قرار خواهد گرفت

سفارش طراحی مبلمان

انتخاب شیوه طراحی تزئینات برای ارائه خدمات در طراحی مبلمان می تواند بر اساس سفارش کارفرما ، در دو شیوه متفاوت صورت پذیرد ،
شیوه اول ، استفاده از قالب های اماده مبلمان
شیوه دوم طراحی مبل از روی عکس برای مشتری

شما در هر جاي ايران كه باشيد مي توانيد از طريق این سایت و یا شبکه های اجتماعی تلگرام واتس اپ بدون مراجعه حضوري از هر کجای ایران عزیز، از خدمات ما استفاده كنيد.

شما میتونید از روی عکس و بدون نمونه زدن یا اسکن کردن مدل دلخواه تونو بسازید.

به این صورت که عکس دلخواه تونو برای ما ارسال میکنید و ما براتون مدلسازی میکنیم .
در روند طراحی عکس مدل طراحی شده برای شما ارسال میگردد تا نقطه نظرات خود را برای نهایی شده بیان فرمایید و پس از تایید نهایی قالب برای شما ارسال میگردد.
شما حتی میتونید قالب قبلی خودتون رو هم ویرایش کنید و با مدل جدید روی همون کلاف قبلی مبل و… بسازید