تولید مبل سفارشی به سلیقه مشتری

تولید مبل سفارشی اصفهان. به سلیقه مشتری سال هاست که صنعت مبلمان به یکی از پیشتازان ارائه محصولات سفارشی تبدیل شده که به مشتریان خود اجازه می دهد محصولی را که برای خانه و یا دفتر کارشان مناسب تر است را انتخاب کنند
محصولات سفارشی قابل تعویض و یا کنسل شدن فاکتور نیستند یا در صورت جایگزینی، درصد ضرر فروشگاه از مبلغ فاکتور کسر میشود.

ایـن روزها با ورود انقلاب صنعتی چهارم تمامی صنایع از جمله تولید و توزیع مبلمان با فراز و نشیب های بسیاری مواجه شده اند. به این ترتیب در دنیای مدرن و رقابتی امروز باید بیشتر از گذشته به دنبال نوآوری در فرآیندهای تولید و حتی توزیع محصولات خود باشیم. برای جلب رضایت و وفاداری مشتری، تولید سفارشی و تحویل محصولات در سریع ترین زمان ممکن اشاره می کند. از آنجایی که صنایع مبلمان با چالش ها و الزامات خاصی همراه است، در نتیجه برنامه ریزان و صاحبان صنایع بایستی تفکر خود را در این حوزه از مسایل جزیی خارج کرده و به مسایل زیربنایی و اصولی سوق دهند.
برنامه ریزی دقیق بـه شما این امکان را می دهد که مشتریان، دقیقا از زمانی که می توانند کالاهای خود را دریافت کنند، مطلع شوند. دریافت به موقع و سر وقت کالا توسط خریداران، حس اعتماد و رضایت آنها را افزایش داده و ممکن است باعث خرید مجدد آنها شود. اجرای این دستورالعمل های بهینه در بخش تدارکات صنعت مبلمان توسط مدیران زنجیره تامین که در تلاش برای تامین رضایت مشتریان هستند، در آینده ای نزدیک امکان پذیر است.

تولید مبل سفارشی

خصوصیات خرید مبلمان سفارشی چیست ؟

مبلمان سفارشی به شرایط و پیشنهادات مشتری تعریف میشود. از خصوصیات مبلمان سفارشی همانطور که از نامش
پیداست سفارش کامل مشتری است یعنی نسبت به ابعاد و تعداد نفرات مبلمان نوع پارچه و رنگ دلخواه مشتری
طراحی و تولید میشود.دیگر خصوصیت مبلمان سفارشی طراحی شماست! یعنی از هرجایی هر طرحی را که علاقه داشتید برای شما با بهترین کیفیت میسازیم. جالب است بدانید در تولید مبلمان سفارشی نظر شما حتی در نوع مواد اولیه و استفاده از یراق آلات محصولات نیز الویت دارد. این ویژگی های یک تولید مبلمان سفارشی است که در این عرصه به جرعت شرکت مبلمان ایران رفاه حرف اول را در بین دیگر همکاران میزند.

تولید مبل سفارشی طبق ابعاد منزل مشتری

سفارش مبل طبق ابعاد منزل مشتری پزیرفته میشود. ما در تولیدی مبل اصفهان برای سالن ها اتاق خواب منازل کوچک و کمجا طبق ابعاد منزل مشتری مبل تولید میکنیم.

اجرای طرح های خیاطی و لمسه کاری روی مبلمان

اجرای طرح های خیاطی بر روی روکش مبلمان مثل دوخت اشکال هندسی پلیسه دوزی دکمه کاری لمسه دوختی و لمسه دست با طرح دلخواه مشتری انجام میشود.

تولید مبل با پارچه و رنگ دلخواه مشتری

سفارش مشتری با پارچه و رنگ دلخواه مشتری تولید و تحویل مشتری میگردد. حتی مشتری خود میتواند پارچه دلخواه که ما کالیته ان را موجود نداریم تهیه بکند و ما مبلمان را با پارچه مشتری تولید و برای مشتری فقط قیمت زیر کار مبل حساب میشود.

تولید مبل مخصوص دیسک کمر طبق قد و وزن مشتری

در مجموعه تولیدی مبل اصفهان مبل تک نفره مخصوص دیسک کمر با اصول ارگونومیک پزشکی بر اثاث قد و وزن شخی که کمر درد و یا دیسک کمر دارد تولید میشود. ما طراح و تولید کننده مبلمان راحتی ارگونومیک هستیم. و مبلی که برای شما بصورت اختصاصی تولید میشود. میتواند در کاهش درد هنگام نشستن و در پروسه درمان دیسک کمر شما به شما کمک کند.

تولید مبل از روی عکس دلخواه مشتری

تولیدی مبل اصفهان سفارش تولید مبل از روی عکس دلخواه مشتری را انجام میدهد. شما اگر عکس یک مبل را در اینترنت یا در منزل فامیل دیده اید و ان مبل را در بازار پیدا نکرده اید ما ان مبل را بصورت سفارشی برای شما تولید میکنیم.

تولید کننده انواع مبلمان سفارشی :

محصولات صنایع تولیدی مبل اصفهان با بهترین کیفیت و مواد اولیه و با بهترین قیمت به مشتریان گرامی عرضه می گردد.ضمنا طرح ، نوع چوب ، نوع روکش انواع مبلمان و طرح مبلمان کاملا سفارشی بوده و مشتریان گرامی میتوانند مبلمان مورد نظر خود را متناسب با سلیقه و چیدمان دکوراسیون منزل خود سفارش دهند.

اعتقاد ما احترام به سلیقه مشتری و ارائه با کیفیت ترین محصولات به مشتریان گرامی میباشد.

به طور کلی محصولات موجود در بازار مبلمان نظر همه سلیقه ها را جلب نمیکنند. همچنین عمدتا کسانیکه چندین با مبلمان خریده اند و نشیمن و راحتی انواع مبلمان را امتحان کرده اند. انچه که از یک مبلمان انتظار دارند
خودشان برای منزل یا محل کارشان به صورت اختصاصی طراحی میکنند .مبل اصفهان با استفاده از پتانسیل بالایی که در طراحی دارد و همچنین ماشین آلات و تجهیزات تولید انواع سبک های مبلمان راحتی استیل و کلاسیک سرویس کامل غذاخوری چه استاندارد و چه سفارشی این فرصت را برای مشتریان فراهم کرده تا میز و مبلمان سفارشی خود را داشته باشند . ورود به عرصه مبلمان سفارشی به سلیقه مشتری برای کسب رضایت مشتریانمان است ما به طور کامل به سلایق مختلف شما احترام میگذاریم

مشتریان مبلمان اصفهان در تمام محصولات برای انتخاب رنگ محدودیتی را ندارند و میتوانند در هر رنگی کارهای مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنند. همینطور شما قادر به انتخاب هر سایز و اندازه از تمام محصولات ما هستید یعنی مبل اصفهان توانایی ساخت محصولات خود را با ابعاد مد نظر مشتریانش دارد.

تعویض مبل کهنه با نو در اصفهان

تغییر مدل مبل قدیمی

تعمیر مبل ریلکسی اصفهان

تعمیر صندلی اصفهان

تعمیر مبل اصفهان

چگونه مبل دست دوم خود را بفروشیم؟

خرید مستقیم مبل از تولیدی

 

کلمات کلیدی:

تولید مبل سفارشی