تعویض مبل کهنه با نو در اصفهان

طرح تعویض مبل کهنه با نو اصفهان. مجموعه تولیدی و تعمیرات مبل اصفهان طرح ویژه تعویض مبل کهنه با نو در استان اصفهان. آیا می خواهید مبل های کهنه خود را با مبل جدید معاوضه کنید؟ شرایط تعویض مبلمان کهنه و نو چیست؟

دیگر نگران این نباشید که با مبل های کهنه خود چکار کنید.فروشگاه بزرگ مبل خوش نشین طرح تعویض مبل کهنه با نو را براى ایجاد بسترى مناسب تر براى خرید شما عزیزان اجرا میکند. تولیدی مبل خوش نشین در نظر دارد برای رفاه بیشتر شما مشتریان عزیز, مبل کارکرده شما به قیمت عالی خریداری نموده و محصولات خود را با قیمت مناسب و بهترین متریال و ضمانت سه سال به شما عرضه کند. تمامی هزینه های جابجایی مبل کهنه به عهده ما میباشد.

تعویض مبل کهنه با نو اصفهان

تعویض مبل اصفهان, تعویض مبل کهنه با نو اصفهان

طرح تعویض مبل کهنه با نو در تولیدی مبل اصفهان

مبل اصفهان جهت رفاه حال مشتریان عزیز اقدام به تعویض مبل دست دوم شما عزیزان با مبلمان جدید  تولیدی این مجموعه نموده است این خدمات صرفا به مشتریانی که قصد خرید از محصولات مبل اصفهان را دارند  ارائه می گردد. لذا ابتدا محصولات ما را مشاهده نموده در صورت پسند نمودن محصولی نام مدل انتخابی  به همراه عکس مبل کارکرده خودتان را به ما ارسال نمایید! شرایط تعویض به این صورت می باشد که خریدار یکی ازمدل های مبلمان را با هر رنگبندی مورد علاقه خود  انتخاب نموده و به ما اطلاع می دهد که قیمت تمام مدل های مبل و سرویس ناهارخوری شرکت در بخش  فروشگاه و نیز منوی محصولات مشخص شده است ضمنا عکس مبل فروشی خود را هم گرفته و برای ما ارسال نمایدجهت ارسال عکس از طریق موبایل به شماره ذیل ارسال نمایید

حتما شماره ای را جهت پیگیری و ارتباط در قسمت توضیح فایل بنویسید. همکاران ما با مشاهده عکس قیمت پیشنهادی خود را اعلام می کنند که از قیمت مبل نو کسر خواهد شد. در صورت توافق طرفین و توافقات پرداختی، مبل درخواستی تولید شده و درب منزل شما ارسال شده و با مبل دست دوم شما تعویض می شود و هزینه حمل مبل کهنه نیز به عهده ما می باشد. پیشاپیش این اطمینان را به شما می دهیم که قیمت پیشنهادی ما برای مبل کارکرده شما مناسب بوده و ضمنا خرید شما نیز از تولیدکننده می باشد که قیمت و کیفیت بسیار مناسب تری نسبت به نمایشگاه های مبلمان را دارد و شما خیالتان راحت می باشد که یک برند معتبر پشتوانه محصول انتخابی شما می باشد. و کیفیت محصول را تضمین کرده و خود را موظف به تامین رضایت مشتری نموده است.

چه نوع مبلی قابل تعویض است

,مبل استیل, مبل کلاسیک, مبل پاسنگی, مبل سلطنتی ,مبلمان تمام چوب ,مبل کلاف فلزی,

خرید مبل کهنه به قیمت کلاف

مشتریان عزیز مبل دست دوم شما جهت تعویض به قیمت کلاف مبل خریداری میشود. زیرا مبل دست دوم تمامی متریال و پارچه روکش ان جزء ضایعات میباشد و قابل استفاده نیست حتی قابل بازیافت نیست.

با ارسال عکس مبل خود از طریق تلگرام از قیمت خرید ما شوید. تا در اسرع وقت قیمتش را مشخص و برایتان ارسال کنیم.

بعد از تحویل گرفتن مبل جدید مبل کهنه شما تحویل گرفته میشود.

مدلهاى موجود بیش از ۵۰ مدل در سایت قابل مشاهده از نزدیک میباشند

با عرض پوزش فعلا تعویض مبل انجام نمیشود جهت تعمیرات و نو سازی مبلمان در خدمت شما هستیم

,عکس مبل, و شماره تلفن خود را از طریق تلگرام واتس اپ ارسال کنید. جهت مشاوره با شما تماس گرفته میشود

تعویض مبل کهنه با نو در اصفهان

تغییر مدل مبل قدیمی

تعمیر مبل ریلکسی اصفهان

تعمیر صندلی اصفهان

تعمیر مبل اصفهان

چگونه مبل دست دوم خود را بفروشیم؟

خرید مستقیم مبل از تولیدی

 

برچسب ها:
, تعویض مبل, تعویض مبل کهنه با نو, خرید مبلمان کارکرده, خریدار مبل استیل, خریدار مبل دست دوم, مبتکرطرح تعویض تشک کهنه بانو,